באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

לאף אחד לא יהיה קר החורף.

לאף אחד לא יהיה קר החורף.

מאות מעילים נאספו במתנ”ס יקנעם במסגרת פרויקט איסוף מעילים אזורי למען תושבים הזקוקים.

היחידה להתנדבות במתנ”ס יקנעם בשיתוף עמותת שחרות לוקחים חלק מרכזי במיזם הארצי “חיבוק לחורף” של עמותות רוח טובה, פתחון לב ושינוע חברתי, ובמסגרתו פתחו מוקד אזורי של חיפה והעמקים, במועדון גאיה, לאיסוף מעילים לחורף.

במועדון גאיה הצטברו, במהלך החודש האחרון, מאות מעילים לילדים ולמבוגרים, שנתרמו ע”י תושבים מיקנעם והסביבה, כולל חיפה, חוף הכרמל, נוף הגליל, הושעיה, עמק יזרעאל ועובדים של חברות תעשיה והייטק. המעילים יחולקו במהלך חודש דצמבר  לתושבים הזקוקים באזורנו, ע”י מתנדבי שינוע חברתי.

מבצע איסוף המעילים הוא רק אחד ממיני הפעילויות הרבות אותם יזם או השתתף בימים אלו. כל הפעילויות והאירועים ניתן לראות באתר המתנס www.matnas-y.co.il

מבצע איסוף המעילים,  ממשיך עד סוף נובמבר. ניתן להביא ולתרום מעילים  למועדון גאיה ברחוב האורן 3 ביקנעם, בימים שני אחר הצהריים או רביעי בבוקר. ניתן גם לתאם מחוץ לשעות הפעילות עם פאני אלימלך 052-899-0352 או שושן ברקן  050-383-3936 רכזת המתנדבים במתנ”ס.

לאה פדידה, יו”ר הנהלת המתנ”ס : זהו פרויקט נוסף שאני גאה שהמתנ”ס נוטל בו חלק משמעותי במיוחד. מתנ”ס יקנעם ממשיך ומוביל בפעילויות למען הקהילה ביקנעם בשגרה כמו בחרום.   

קרדיט- מתנ”ס יקנעם.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter