באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

כ-30 קבוצות מרחבי העמק השתתפו בטורניר הסטריט בול הראשון של רמת ישי

כ-30 קבוצות מרחבי העמק השתתפו בטורניר הסטריט בול הראשון של רמת ישי

את הטורניר שהתקיים בשבוע שעבר במגרש הספורט המשודרג בחט”ב היובל, ארגנה מועצת רמת ישי בשיתוף עם אגודת הכדורסל של מרנין טבעון והשתתפו בו כ-90 כדורסלנים צעירים

מסורת חדשה ברמת ישי-30 קבוצות, 90 כדורסלנים צעירים בגילאי 11-16 ועוד מאות אורחים וצופים, השתתפו בטורניר הסטריט הבול הראשון שנערך ביום שלישי שעבר, חול המועד, סוכות במגרשי הספורט המשודרגים של רמת ישי.

את הטורניר שהוכתר בהצלחה גדולה, ויעידו על כך מספר המשתתפים הרב אשר הפתיע אפילו את המארגנים, ארגנו מועצת רמת ישי בשיתוף עם אגודת הכדורסל הפועל מרנין טבעון. ראש המועצה עופר בן אליעזר, אשר נתן את ברכת הדרך לטורניר וחזה במשחקים הבטיח בדברי הברכה שלו בפתח הטורניר, כי המועצה תהפוך את הטורניר למסורת. כמו כן הודה בן אליעזר למנכ”ל ולמנהל המקצועי של מרנין טבעון, עמית אבני, לסגנית ראש המועצה ויו”ר וועדת הספורט הישובית ליבי אלקריף ולנציגת רמת ישי בהנהלת מרנין, עו”ד גלית לוי על היוזמה והארגון המוצלח.

יצויין כי בין הקבוצות המשתתפות הגיעו מכל רחבי העמק ואפילו שתי קבוצות מחיפה וזאת בנוסף כמובן לקבוצות המקומיות מרמת ישי.  ההשתתפות היתה חינם, זאת תודות לסיוע המועצה ולתרומות אשר גייסה חברת ההנהלה, נציגת רמת ישי בהנהלת מרנין טבעון, עו”ד גלית לוי.

סטריט בול הוא טורניר כדורסל (“כדורסל רחוב”) בו משחקים שלושה שחקנים נגד שלושה במגרש. המשחק מתנהל למשך 8 דקות רצופות וללא שופט (הטורניר התנהל בפיקוח מאמני אגודת מרנין טבעון). בסיום המשחק נמסרו התוצאות לרכז המשחקים עמית אבני. הקבוצות חולקו לארבע קטגוריות גיל. בו זמנית התנהלו ארבעה משחקים במקביל (על מחצית מגרש כל משחק) כאשר בתום השלב המוקדם העפילו שתי קבוצות מכל קטגוריה למשחק הגמר.

המשתתפים נהנו משתיה קלה, כיבוד קל, פירות וקרטיבים שחולקו להם כאשר ארבעת הקבוצות הזוכות קיבלו שוברים לפיצה דומינוס ברמת ישי.

הקבוצות הזוכות בטורניר: קטגוריה 1: “הדוריסים”, קטגוריה 2one the face , קטגוריה 3 הישראלים, קטגוריה 4, הלוחמים.

יצויין כי הכדורסל התחרותי של רמת ישי פועל במסגרת אגודת הכדורסל הותיקה הפועל מרנין טבעון. העונה נרשמו למשחקי הליגה של איגוד הכדורסל 3 קבוצות תחרותיות-קט-סל ב, ילדים א’ ונערים א’ בהם פעילים כ-40 כדורסלנים צעירים. המצטיינים מקבוצות הליגה מאותרים ועוברים בשלב מאוחר יותר לקבוצות הליגה לאומית של טבעון.

ראש מועצת רמת ישי, עופר בן אליעזר: “טורניר הסטריט בול הראשון מהווה נדבך נוסף בשלל פעילויות הספורט העממי אשר מארגנת מועצת רמת ישי והוא מצטרף לחג סוכות עמוס בפעילות עממית שכוללת גם את מירוץ האופניים ע”ש רפי בן חקון ואת אליפות ישראל בקיר טיפוס. היה מחמם את הלב לצפות בעשרות כדורסלנים צעירים ובהם ילדי רמת ישי נוטלים חלק בטורניר. יישר כוח לצוות היוזם והמארגן, ראשית לסגניתי, יו”ר וועדת הספורט הישובית ליבי אלקריף שלקחה על עצמה את נושא הספורט ומיישמת הלכה למעשה את תוכנית האב לספורט ואת הספורט להמונים כדרך חיים, לחברת הנהלת טבעון עו”ד גלית לוי שדחפה ופעלה לקיומו של הטורניר ולמנכ”ל מרנין טבעון עמית אבני”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter