באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

כ-1000 ילדים השתתפו בקייטנת חנוכה של יקנעם

כ-1000 ילדים השתתפו בקייטנת חנוכה של יקנעם

כ-350 ילדים בכיתות אב ועוד כ 740 ילדי גנים, השתתפו השנה בקייטנת החנוכה שארגנה עיריית יקנעם, בהפעלת המתנס. הקייטנה הנערכת זו השנה השנייה ברציפות, עמוסה בשפע פעילויות מגוונות הכוללות סדנאות יצירה ועבודות יד, מסיק זיתים, יום ספורט היתולי סדנת אור וצל, ניסויים מדעיים . בנוסף נערךיום משחקים של פעםשאפשר לדור הצעיר היכרות עם משחקים נוסטלגיים כגון 5 אבנים, מחניים, דוקים, קלאס, חפשו את המטמון כאשר כל הפעילויות התקיימו בהתאם להנחיות קורונה. הקייטנה מתקיימת כאמור מדי שנה בבתי הספר ובגנים ובכל שנה גובר מספר הילדים המשתתפים בפעילות המהנה.

מתנס יקנעם, גאה להיות הגוף הנבחר עי עיריית יקנעם, להוביל ולהפעיל את קייטנות בתי הספר והגנים בעיר יקנעם.  המתנס, בשיתוף מחלקת החינוך בעיריית יקנעם ובהתאמה למתווים חינוכיים של החברה הארצית למתנסים מספקים מדי קייטנה פעילויות ערכיות וחינוכיות לילדי הגנים ובתי הספר. את קייטנות המתנס מובילים צוותים מקצועיים הפועלים, ברובם, במהלך השנה בצהרונים ועוברים הדרכות והכנות מקצועיות לפני כל קייטנה.

ראש העיר, מר סימון אלפסי: שמחים להוביל קייטנה מגוונה ואיכותית בהשתתפות של למעלה מאלף ילדים מכיתות א‘-בומגני הילדים, ואשר סייעה להורים רבים, במיוחד בתקופה מאתגרת של הקורונה שעוברת על כולנו. עינינו נשואות כבר לחגים הבאים, ונמשיך לפעול  בכל המישורים לרווחת ההורים והילדים“.

יור הנהלת המתנס , לאה פדידה: קייטנת חנוכה של המתנס מהווה פתרון ללא מעט הורים עובדים הזקוקים לסידור ראוי עבור הילדים היוצאים לחופשת החג. אנו נמשיך לעשות זאת גם בחגים הבאים לרווחתם של כלל תושבי יקנעם“.

צילום: דוברות מתנ״ס יקנעם

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter