באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: תורחב נקודת המשטרה

יקנעם: תורחב נקודת המשטרה

ראש העיר פעל ונקודת המשטרה ביקנעם תגדל בכמות השוטרים ובגודל המבנה. אלפסי: “העובדה שקיבלנו בסופו של דבר את מה שדרשנו היא הוכחה שהעקשנות וההתמדה משתלמות”

נקודת המשטרה הנמצאת ברחוב האורן ביקנעם תורחב בקרוב, כך הוחלט השבוע על ידי השר לבטחון פנים, יצחק אהרונוביץ’. לאחר שנים ארוכות של מאמצים רבים, פגישות ודיונים עם שרי המשרד לביטחון פנים השונים ועם בכירי משרדיהם, ולאחר  סיור מקיף שערכו לאחרונה ראש העיר סימון אלפסי וסגנו רומן פרס לשר לביטחון פנים, ח”כ יצחק אהרונוביץ’, ולמנכ”ל משרדו רותם פלג שהוסמך על ידו לטפל בנושא, החל שלב ביצוע תכנית הגדלת נקודת השיטור ביקנעם, הן מבחינת גודל הנקודה, והן מבחינת כמות השוטרים.

נקודת משטרה
המטה הארצי של משטרת ישראל. צילום: מעלה היצירה

בסיורו של השר ביקנעם הוא עמד על הקשיים והבעיות מקרוב, ולאור אלו הוא החליט שיש להגדיל את נקודת המשטרה ביישוב בכ: 7-10 שוטרים נוספים, וכעת היא תעמוד על 28 שוטרים. השר הודיע שהוחלט גם להגדיל את נקודת המשטרה ביישוב והמשרד לביטחון פנים יתקצב את הפרויקט בכ- 400 אלף ₪. שני הנושאים הללו יתוקצבו כבר בשנת 2014 כשכבר עתה החלו שלבי הביצוע, ומכרז לקליטת השוטרים ותכנית העירייה להרחבת הנקודה כבר יצאו לדרך. בנוסף לאלו הוחלט גם שתחנת עפולה תעמיד ניידת שיטור נוספת לרשות יקנעם במשך 24 שעות ביממה. פעילות נקודת המשטרה המתוגברת תהיה בנוסף לפעילות השיטור המשולב ולפיקוח העירוני, וכל הגורמים יפעלו ביניהם בשיתוף פעולה. הגדלת התחנה והתקנים היא פועל יוצא של עבודה רבת שנים של ראש העיר סימון אלפסי מול כל הגורמים במשרד לביטחון פנים ומול משטרת ישראל.

ראש העיר, סימון אלפסי: “בשעה טובה ומוצלחת ולאחר שנים רבות של עבודה קשה מול מספר של שרי ביטחון פנים, אני שמח שהצלחנו להגיע למטרה, ושגם היעד הזה הושג. העובדה שקיבלנו בסופו של דבר את מה שדרשנו היא הוכחה שהעקשנות וההתמדה משתלמות ואסור להרפות עד להשגת המטרה. אני שמח שבמשרד לביטחון פנים הבינו את חשיבות הגדלת התחנה והתקנים בה, ושיקנעם תהיה עכשיו מאובטחת הרבה יותר, מה שיוסיף לביטחון התושבים. הגדלת התחנה והתקנים היא הכרחית לאור התפתחותה של העיר. אני משוכנע ששיתוף הפעולה בין כל הגורמים יעניק ביטחון נוסף לתושבי העיר והשילוב בין כל גורמי השמירה על החוק ייצור יכולת התמודדות יעילה ומהירה עם אירועים שונים “.

 

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter