באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: שוחים בעמוקים

יקנעם: שוחים בעמוקים

קבוצת הנערים עד גיל 14 של הפועל יקנעם בכדורמים עלתה לפלייאוף העליון אחרי נצחון ענק על בית יצחק. בצוות המקצועי מרוצים מאוד גם מהטכניקה והמשמעת הקבוצתית ולא רק מהתוצאה.

הישג ענק למועדון הכדורמים הפועל יקנעם נרשם השבוע כאשר קבוצת הנערים עד גיל 14 של המועדון העפילה לפלייאוף העליון בליגה הראשונה. הקבוצה שמתאמנת תחת ידיו של המאמן אופיר שריד הגיעה ביום ראשון השבוע למשחק מכריע בקרב ישיר על הכרטיס לפלייאוף העליון מול הקבוצה המקבילה של מועדון הכדורמים בית יצחק כשהחניכים של שריד הוכיחו אופי מצויין ומשחק קבוצתי נהדר וגברו 7:8 במשחק החוץ המכריע ביותר העונה מבחינתם והבטיחו את ההשתתפות בפלייאוף העליון.

כדורמים
נערי יקנעם במהלך המשחק. צילום: מרכזי ספורט יקנעם

ההישג גדול אף יותר בשל העובדה שמרבית השחקנים ביקנעם הם בגילאי 12 בעוד בשאר הקבוצות רוב השחקנים הם בני 14, כמו גם בבית יצחק אותה ניצחה יקנעם. המשחק עצמו היה צמוד לאורך כל הדרך ולמרות העליונות הפיזית של בית יצחק ביקנעם חיפו על כך במשחק חכם מאוד. בצוות המקצועי ביקנעם שיבחו את הקבוצה ואת ההתקדמות האדירה שרשמו הילדים הצעירים השנה הן מבחינת טכניקה והן מבחינת משמעת קבוצתית.

העובדה המשמחת מבחינת הצוות המקצועי היא החלוקה הכמעט שווה של כיבוש השערים בעוד בבית יצחק היה כובש אחד בולט בהרבה מעל שאר השחקנים. את השערים ליקנעם כבשו תלם תמיר, עמית בוקר, ליאור ליובין ואורי גליסקו שכבשו שער אחד כל אחד וליאון פוגל וגיא גרשביץ’ שכבשו כל אחד צמד משלו. מלבד שחקנים הללו ניתן למצוא בסגל של יקנעם את גיא שמחס, אריאל רזניקוב, ירדן אשל, אבישי סנדלר, אייל שחורי, עומר קדוש, אלמוג דיין, איתי גליסקו ואלון שוורץ’.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter