באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: רשת ליאו בק תשתתף במכרז להפעלת התיכון

יקנעם: רשת ליאו בק תשתתף במכרז להפעלת התיכון

רשת ‘ליאו בק’ הודיעה כי בכוונתה לגשת למכרז להפעלת בית הספר התיכון החדש הנבנה בעיר. השלמת בניית בית הספר צפויה עד סוף 2013 אך הפתיחה תדחה לשנת הלימודים שתחל בספטמבר 2014″

הקמת קרית החינוך ביקנעם הולכת ונשלמת ויחד עימה נשלמות גם ההכנות למכרז להפעלתו כאשר לאחרונה נפוצו בעיר שמועות כי רשת ‘ליאו בק’ היוקרתית חזרה בה מכוונתה להשתתף במכרז זה אלא שברשת מכחישים מכל וכל ולכן גם הודיעו לפני מספר ימים כי בכוונתם להשתתף במכרז כשיצא. המגמה המסתמנת כרגע בעירייה הינה לצאת למכרז ולא להפעיל את בית הספר התיכון כבית ספר עירוני וזאת למרות לא מעט קולות התומכים בכך. החלטה זו תביא לכך שבית הספר יופעל ככל הנראה או על ידי רשת ‘ליאו בק’ או על ידי רשת ‘אורט’ המפעילה כבר את בית הספר התיכון ‘אורט אלון’ כשיש דעות לכאן ולכאן, מה עדיף לעיר.

ליאו בק
אורט אלון, לא יהיה בית הספר התיכון היחיד בעיר. צילום: רונן צומר

בית הספר התיכון יהיה חלק מקריית חינוך חדשה אשר תכלול 60 כיתות. מדובר בקומפלקס שיכלול בית ספר יסודי, חטיבת ביניים ותיכון כך שתלמיד יוכל ללמוד בו מכיתה א’ ועד כיתה יב’. בתי הספר בקרית החינוך אמורים להיות בתי ספר אזוריים אשר ימשכו תלמידים מישובי הסביבה ולא רק מיקנעם. עלות הפרויקט כולו הינו כ- 55 מליון שקלים כאשר 90% יממן משרד החינוך ו- 10% עיריית יקנעם. השלמת הבנייה של קריית החינוך צפויה עד סוף השנה הנוכחית אך פתיחת בית הספר תדחה לספטמבר 2014 וזאת בשל אי הרצון להעביר תלמידים במהלך שנת הלימודים.

מנכ”ל רשת ‘ליאו בק’, דני פסלר ” ההחלטה שלנו תלויה ועומדת במכרז שתוציא העירייה בתחילת שנה”ל  הבאה. יש לנו עניין בנושא כפי שהיה בעבר ובכך אין שינוי”.

מדוברות עיריית יקנעם נמסר כי ” בשלב זה עוד אין מכרז מושלם ולנו לא ידוע בשלב זה מי ייגש”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter