באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: קורת גג

יקנעם: קורת גג

תושבת יקנעם, אם לשלושה ילדים, עמדה בפני צו פינוי לדירת עמידר בה היא מתגוררת. לאחר התערבותו של סימון אלפסי הושג הסדר חוב אשר אפשר לה להמשיך ולהתגורר בדירה: ” העיקר שיש לילדים שלי גג מעל הראש. עכשיו אני אוכל לטפל בהם בלי הפחד של פינוי הדירה”

נעמה (שם בדוי), בת 33 מיקנעם נדרשה לאחרונה לשלם לעמידר עשרות אלפי שקלים לחברת עמידר על מנת שלא תקבל צו פינוי מהדירה שלה. נעמה, אם לשלושה ילדים אשר שהתה במשך מספר שנים במעונות לנשים מוכות ולכן לא שילמה את שכר הדירה של עמידר פנתה אל החברה וזו הסכימה לטענתה לפרוס את החוב אך דרשה תשלום ראשוני של 7,500 ₪ על מנת להסיר את צו הפינוי מהדירה, כשאת יתרת הסכום תשלם נעמה בפריסה למספר שנים.

עמידר
סימון אלפסי, דאג להסדר חוב. צילום: רונן צומר.

נעמה שלא היתה יכולה לעמוד בסכום כה גבוה וקיבלה צו פינוי מהדירה לתאריך ה-25 במרץ, פנתה נעמה אל ראש העיר, סימון אלפסי שהתגייס לנושא והצליח להוריד את גובה התשלום הראשוני ל 3,500 ₪ כשבנוסף הוא מצליח לגייס 2,000 ₪ מהקרן לידידות כך שנעמה תאלץ לשלם רק 1,500 ₪ כתשלום ראשוני.

נעמה: “בשנים בהן שהיתי במקלטים לנשים מוכות לא שילמתי את שכר הדירה לעמידר מכיוון שזה לא העסיק אותי וכל מה שרציתי היה להמשיך לחיות. בינתיים החוב הצטבר והגיע לסכומים מאוד גבוהים

“אני מודה לסימון על העזרה שלו. האמת שקיויתי שהוא יצליח להוריד גם את סכום החוב כי מאוד קשה לי כלכלית ואני אאלץ לשלם את החוב בנוסף לשכר הדירה, אבל אני לא חזירה והעיקר שיש לילדים שלי גג מעל הראש. עכשיו אני אוכל לטפל בהם בלי הפחד של פינוי הדירה”

מדוברות עיריית יקנעם נמסר בתגובה: “”התושבת אכן פנתה לראש העיר והוא פתר את בעייתה”.

משרד השיכון וחברת עמידר לא הגיבו לידיעה.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter