באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: פארק לשלום

יקנעם: פארק לשלום

הושלמה בנייתו של פארק השלום בשכונת הגגות הירוקים בעלות של כ-4 מיליון ₪. אלפסי: “הפארק החדש הוא פארק יפיפה שישמור על הריאות הירוקות של כולנו ויוסיף לאיכות החיים הגבוהה בעיר”

יקנעם ממשיכה להתפתח, להשתדרג ולכלול עוד ועוד פארקים ירוקים לרווחת התושבים, ולאחר כשנתיים של עבודה, וכחלק מפיתוח שכונת הגגות הירוקים, הושלמה בניית פארק ירוק נוסף ביישוב בעלות של כארבעה מיליון ₪ אותם גייס ראש העיר ממשרד הבינוי והשיכון. הפארק החדש שיקרא פארק השלום משתרע על דונמים רבים והוא מתחיל בשדרות רבין בסמוך לכיכר ‘ערים תאומות’. לפארק מספר כניסות ויציאות, כולל מהרחובות סיני והבשן.

פארק השלום
שכונת הגגות הירוקים, פארק חדש. צילום: רונן צומר.

הפארק כולל בתוכו בין היתר שביל הליכה, שביל רכיבה על אופניים, ריכוז של מתקני כושר עבור בני נוער ומבוגרים, פינות ישיבה מוצללות, ועוד. בנוסף לכך כולל הפארק מדשאות רבות. תושבי העיר שיחפצו בכך יוכלו להשקיף להנאתם  מהפארק לעבר המוחרקה, וליהנות מהירוק הרב שמסביב.  בעירייה ובמחלקה למינהל הנדסה שמו דגש על כל פרט ופרט, והריהוט בפארק כדוגמת הספסלים, עוצב באופן חדשני הכולל אבן לבנה מיוחדת וייחודית. בפארק הוצבה גם תאורה מלאה. הפארק פתוח להנאת התושבים, וטקס הפתיחה הרשמי צפוי להיות בקרוב עם השלמתן המלאה של מספר עבודות קטנות שעוד נותרו מסביב.

ראש העיר, סימון אלפסי:”אני שמח שאנו ממשיכים לחשוב ירוק ולחנוך פארקים ירוקים שכל כולם הנאה ושמירה על הטבע והסביבה. הפארק החדש הוא פארק יפיפה שישמור על הריאות הירוקות של כולנו ויוסיף לאיכות החיים הגבוהה בעיר. יקנעם היא עיר של טבע שמעודדת לבריאות, והתושבים יוכלו ליהנות מצעידה ורכיבה בטבע פורח, ובו בזמן מזמן פנאי איכותי ומעשיית ספורט.  אני בטוח שהפארק החדש ימריץ עוד תושבים רבים לצאת ולעשות ספורט בטבע”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter