באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: עיר עם אפליקציה חכמה

יקנעם: עיר עם אפליקציה חכמה

עיריית יקנעם משיקה אפליקציה לטלפונים חכמים אשר תאפשר קבלת הודעות בשגרה ובחרום, פתיחת קריאות במוקד 106 ועוד. אלפסי: “אני קורא לתושבי העיר לנצל את יתרונות האפליקציה ולהתעדכן בכל מה שקורה ביישוב”.

בימים האחרונים השיקה עיריית יקנעם אפליקציה המאפשרת לתושבים לפנות אל העירייה. מדובר באפליקציית 106 אשר ניתן להוריד בחינם לכל טלפון חכם. וזאת במטרה לייעל את השירות לתושבים. בהשקת האפליקציה נכנסת יקנעם למועדון מצומצם של רשויות עם אפליקציה עירונית מובילה. להורדת האפליקציה יש להיכנס במכשיר הסלולארי לאפסטור או לגוגל פליי, להקליד יקנעם 106 ולאשר הורדה.

האפליקציה החדשה תפעל הן בשגרה ובחירום, והיא מאפשרת קבלת עדכונים שוטפים על הנעשה בעיר. משתמשי האפליקציה יוכלו לפתוח קריאות במוקד העירוני ולהתריע על מפגעים שונים, כולל ציון מיקום ושליחת תמונות המתארות את המפגע. בעתות חירום תאפשר האפליקציה קבלת הודעות מהרשות והנחיה מבוססת מיקום להתרחקות מאזורי סכנה. דרך האפליקציה ניתן יהיה גם ליצור קשר עם מחלקות שונות בעירייה, לבצע תשלומים שונים, להתחבר לאתר העירייה ולדף הפייסבוק שלה ועוד.

מוקד 106
אלפסי, קורא לתושבים להשתמש באפליקציה. צילום: רונן צומר.

כמו כן ניתן יהיה לקרוא הודעות רשמיות של העירייה, להתעדכן באירועי תרבות, פנאי, ספורט, מופעים יישובים, ועוד כשבעתיד הקרוב  תורחב האפליקציה וניתן יהיה ליצור קבוצות שונות לפי אזורי מגורים, מוסדות חינוך וכיוצ”ב, כך שכל קבוצה תוכל לבחור את סוג ההודעות שברצונה לקבל. בכל מקרה, כל תושב יוכל לבחור את ההודעות שמעניינות אותו ולקבל רק כאלו שהוא חפץ בהן.

ראש העיר, סימון אלפסי: “השקת האפליקציה היא נדבך נוסף בקדמה הטכנולוגית של העירייה, בחיזוק הקשר עם התושבים. האפליקציה היא אפיק תקשורת אישי בין הרשות לתושב שמאפשר לתושב להעביר ולקבל מידע על הנעשה ברשות ובהתאם לבחירותיו. כל אחת ואחד מתושבי העיר יכולים בנגיעת יד להעביר מידע ולקבל כזה. האפליקציה פותחה בהתאם לדרישותינו, ואני קורא לתושבי העיר להוריד אותה, לנצל את יתרונותיה, ולהתעדכן בכל מה שקורה ביישוב”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter