באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: עיצומים בנקאיים

יקנעם: עיצומים בנקאיים

עיצומים של עובדי הבנק הבינלאומי הפתיעו את הלקוחות היקנעמים שלא היו מודעים אליהם כלל בשל חוסר עיסוק בנושא של התקשורת הארצית. דוברת הבנק: ” כל הסניפים ממשיכים לעבוד ולתת שירות כרגיל מלבד שירותי הקופה שאכן מושבתים”. 

עיצומים
סניף הבנק הבינלאומי ביקנעם. צילום: גלית פרוסט

לקוחות הבנק הבינלאומי הראשון ביקנעם, הממוקם במרכז ביג בעיר, הופתעו לגלות את הסניף סגור וזאת לאחר שעובדי הבנק הכריזו על עיצומים. בבנק הנחשב לרביעי בגודלו במדינה הוכרז סכסוך עבודה אלא שעקב עניינים בוערים יותר, עבר הנושא מתחת לרדאר של עורכי החדשות בכלי התקשורת הארציים ולכן גם לא הגיע לידיעת הציבור הרחב.

על פי הנהלת הבנק, קיימים עיצומים חלקיים של ועד הפקידים, אך הסניף פתוח ומעניק שרות על ידי המנהלים ומורשי החתימה שאינם לוקחים חלק בעיצומים כמו גם יועצי ההשקעות שכולם בסניף שהוא כאמור פתוח ונותן שרות. עם זאת מספר תושבים העידו על סניף סגור ועל כך שהשומר בכניסה טוען כי מדובר בשביתה. כך או כך, מדובר באי נוחות עבור הלקוחות.

על פי דוברת הבנק השירותים היחידים המושבתים עקב העיצומים הינם שירותי הקופה שאת רובם ניתן לקבל במכשירים האוטומטיים, בשירות הטלפוני ובאתר האינטרנט של הבנק.

דוברת הבנק הבינלאומי, דפנה צוקר אמרה בתגובה: “ישנם עיצומים של חלק מעובדי הבנק אך כל הסניפים ממשיכים לעבוד ולתת שירות כרגיל מלבד שירותי הקופה שאכן מושבתים”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter