באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

חדשות יקנעם: עובדי קופת חולים כללית שיפצו את המועדון לנערות בסיכון

חדשות יקנעם: עובדי קופת חולים כללית שיפצו את המועדון לנערות בסיכון

רופאים, אחיות ואנשי מנהלת של קופת החולים הכללית התנדבו לשפץ מועדון לנערות בסיכון ביקנעם. בנוסף יערכו מפגשים בין אנשי הכללית לבין הנערות בהם ילמדו הנערות על נושאים המעניינים אותן.

צוות קופת חולים כללית החליף מזרקים, סטטסקופ ומחשבים בשפכטלים, מברשות צבע ופטישים ויצא השבוע לשפץ בהתנדבות  את המועדון לנערות בסיכון של יקנעם. במועדון זה מתכנסות 4 פעמים בשבוע 20 נערות לארוחה חמה ומקיימות פעילות משותפת ובונה בליווי עובדת סוציאלית ואם בית. המבנה הישן שעל קירותיו החיצוניים והפנימיים היו

רופאים ושפכטלים
אנשי הכללית משפצים את המועדון. צילום: דוברות שירותי בריאות כללית

קשקושי גרפיטי ומצבו היה מוזנח שינה את  פניו תוך  מספר שעות של עבודה אינטנסיבית של עובדי כללית מכלל הסקטורים, שנעזרו כמובן בצוות האחזקה המיומן.  הקירות הפנימיים תוקנו וסוידו וקושטו בתמונות. המטבח צוייד במפות ובכלי מטבח חדשים ואף עבר נקיון פסח באדניות ונשתלו פרחים וכאשר הנערות והצוות הגיעו למקום נפערו עיניהן לראות איזה מהפך עבר המבנה. הצוות מקווה שמעתה יהיה להן נעים יותר לשהות במקום מאיר עיניים וידידותי בחזותו.

אנשי קופת חולים כללית לא הסתפקו בשיפוץ ומיסדו קשר עם אם הבית המלווה את הנערות. במסגרת הקשר יתקיימו מפגשים משותפים אחת לחודשיים בהם יערכו סדנאות בנושאים אשר מעניינים את הבנות כגון תזונה נבונה, הגיינת העור, אמצעי מניעה ומיניות ונושאים נוספים שיועלו על ידי הנערות. כאשר בכל נושא ירצה איש המקצוע הרלבנטי לתחום.

רונית וייזר, מנהלת הסיעוד במנהלת כרמל של קופת החולים הכללית ” אנחנו שמחים לשפץ מבנה של מועדון של נערות בסיכון. את רוב החומרים קיבלנו מהעירייה ולצורך העניין התגייסנו , עשרה אנשי צוות מהמנהלת ומהמרפאות באזור שכללו רופאים אחיות ומנהלים אדמיניסטרטיביים. במהלך השיפוץ צבענו את המבנה מבחוץ ומבפנים והבאנו כלי בית וטקסטיל לחידוש האווירה

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter