באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: נקיון לחג

יקנעם: נקיון לחג

לקראת החגים עיריית יקנעם תפעל לשטיפה, ניקוי וחיטוי של כל הפחים הירוקים ביישוב. מנהל אגף התברואה: “שטיפת פחי האשפה הירוקים בישוב הינו חלק מנורמות השרות של העירייה”. 

נקיון לחג
שטיפת פחים ביקנעם. צילום: דוברות עיריית יקנעם.

בעיריית יקנעם מתכוננים במרץ רב לקראת חגי תשרי שבפתח, וכחלק מפעילות שוטפת לניקיון היישוב בכלל, ולקראת החגים בפרט, החל לפני מספר ימים פרויקט ניקוי כל פחי האשפה הירוקים ביישוב, כ- 5,000 במספר. במסגרת הפרויקט שמובל על ידי אגף התברואה ואיכות הסביבה של העירייה יעברו במהלך השבועות הקרובים כל הפחים שטיפה חיצונית ופנימית. הפחים ירוקנו מתכולתם בנוהל הפינוי הרגיל ולאחר מכן ישטפו, יוסרו מהם כל שאריות האשפה, והם יחוטאו במסיר שומנים. דגש מרבי יושם על כך שבמסגרת השטיפה תבוצע גם פעילות  כך שבמידה ובפח יש ריחות כאלו ואחרים הוא יישטף ויקורצף עד שהריחות ייעלמו. בנוסף לשטיפת הפחים ולחיטויים ישטפו גם חדרי האשפה, והשטיפה תכלול, הן את הרצפה, והן את קירות החדר. פחים לא תקניים כדוגמת פחים נוזלים, פח עם רגל שבורה, או פחים בעלי סדקים וכיוצ”ב, יוחלפו, ובמקומם יוצבו פחים חדשים.

באגף התברואה מייחסים חשיבות רבה להובלת הפרויקט ולאחרונה נערך יום היערכות לקראת תחילתו ונקבעו סדרי העבודה. על מנת לייעל את העבודה ולעבוד במהירות וביעילות הוחלט שבכל שלב יטופלו מספר רחובות באותה השכונה, ועם סיום העבודה ברחובות הללו תחל העבודה ברחובות נוספים עד להשלמת העבודה בכל היישוב.

מנהל אגף תברואה ואיכות הסביבה בעירייה, יהודה הררי: “שטיפת פחי האשפה הירוקים בישוב הינו חלק מנורמות השרות אשר עיריית יקנעם נותנת לרווחת תושביה. תהליך השטיפה יארך מספר שבועות ואנו תקווה כי הוא יסתיים לקראת החגים. במהלך השטיפה הפחים ישטפו ויחוטאו בחומרים מסירי שומנים ופחים שאינם תקינים יוחלפו או יתוקנו בהתאם. בנוסף, חדרי אשפה יטופלו אף הם. בהזדמנות זו אנו רוצים לאחל לתושבי יקנעם חג שמח ושנה טובה”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter