באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: נפתח המוקד הרפואי

יקנעם: נפתח המוקד הרפואי

בשעה טובה ומוצלחת, ולאחר תקופה ארוכה של עבודה קשה מול כל הגורמים נפתח ביקנעם המוקד הרפואי.

טקס הפתיחה החל בקביעת המזוזה אותה קבע הרב נועם דקל. ראש העיר, סימון אלפסי, מנכ”ל חברת “בריאותא”, איתי חדד, ומנכ”ל חברת  “מוריה”, אמיר חיר התכבדו בגזירת הסרט.

ראש העיר בירך שהחיינו והגיענו לזמן הזה. רה”ע שהיה נרגש בירך ואמר שלא היה פשוט להגיע לרגע הזה מאחר ומדובר בפרויקט של חברות פרטיות, והוסיף שהוא מאוד שמח שהצליח להביא את המוקד ואת שירותי הרפואה הדחופה המתקדמים ביותר לעיר. רה”ע אמר שפתיחת המוקד תמנע המון נסיעות לחדרי מיון, והוסיף שמבוטחי כל קופות החולים יוכלו לקבל כאן שירותים, כל קופה לפי ההסדר שלה. מנהלת חדרי המיון של חברת “בריאותא”, שרון חדד אמרה שהם נרגשים מאוד. חדד סיפרה שבהפעלת המוקד החברה חרטה על דגלה עקרונות מרכזיים של בריאות לכולם, דאגה תמידית לשיפור השירות, קיצור זמני ההמתנה, איכות הטיפול, שירות אישי ועוד. שרון הודתה בחום לראש העיר על פעילותו הרבה והנמרצת להקמת המרכז. מנכ”לית חברת “מוריה”, נחמי לוי בירכה ואמרה שאנו שמחים וגאים להביא את השירות הזה לתושבי יקנעם והסביבה ואיחלה לכולם בריאות. לוי הודתה לרה”ע ולמנכ”לית העירייה על שדחפו ולא הירפו למרותכל הקשיים והעיכובים שבדרך עד להשלמת הפרויקט.

בתום הברכות ערך מנכ”ל חברת “בריאותא”, איתי חדד סיור לנוכחים במקום לנוכחים. הסיור כלל את חדר ההלם, חדר קבלת חולה וקביעת מצבו להמשך טיפול, חדר מיון הכולל חמש מיטות, עמדת לקיחת דם, מעבדה, חדר רנטגן דיגיטלי, וחדר הגבס. חדד אמר שחברת “בריאותא” מתאימה עצמה לקהל ובהתאם לצורך הם יפעלו להרחבת השירותים הרפואיים ולהרחבת שעות הפעילות. החלק האמנותי בטקס כלל שירים של הצמד אלון זוהר (בוגר להקת צעירי יקנעם), וצליל גבריאל מהלהקה הצעירה.

הטקס התקיים במעמד ראש העיר, סגניו, חברות וחברי מועצת העיר, מנכ”לית העירייה, מנהלות קופות החולים, רופאים, בכירים בחברות “מוריה” ו”בריאותא” ועוד.

המוקד הרפואי יפעל בהתחלה כל יום בין הימים ראשון – חמישי בין השעות 19:00-23:00. בימי שישי יפעל המוקד בין השעות 13:00-23:00. שעות הפעילות בשבת יהיו 10:00-23:00. שעות הפעילות יורחבו בהתאם לצרכים. המוקד יתחיל לקבל מטופלים ביום שישי, 19.6.20.

המוקד יופעל ע”י חברת “בריאותא” שמתמחה בהפעלת מוקדים מן הסוג הזה ואשר מפעילה מוקד רפואי גדול בבאר שבע. “בריאותא” תפעיל את המקום יחד עם חברת ‘מוריה’ שהקימה את המקום.

ראש העיר, מר סימון אלפסי:

שמחים להגיע לרגע הזה לאחר חודשים רבים של עבודה קשה מול כל הגורמים. פתחנו בעיר מרכז רפואי עם מיטב השירותים הרפואיים. היו בדרך עיכובים כי מדובר בחברות פרטיות אבל אני בטוח שהבאנו את הטוב ביותר. תודה גדולה למנהלת מרחב בקופ”ח מכבי, גלית קאופמן, ולמנהל המרחב ב”כללית” רונן נודלמן על עזרתם הרבה.תודה מיוחדת למנכ”לית העירייה, מוניק קונפינו  שסייעה רבות בקידום הפרויקט. אני מברך את חברת מוריה ואת חברת “בריאותא” ומאחל לכולם בריאות”.

מוקד רפואי2

צילום: דוברות עירית יקנעם

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter