באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: נפרדנו כך

יקנעם: נפרדנו כך

מנהל התפעול של העירייה, ירון צחר נפרד השבוע מתפקידו לאחר ששימש בו במשך שנתיים וחצי. אלפסי: ” עבודתו לאורך כל הדרך הייתה מקצועית לעילא ולעילא”

עיריית יקנעם, ראש העיר סימון אלפסי, סגנו רומן פרס, מזכיר/גזבר העירייה יוסי מזרחי, ומנהלות ומנהלי מחלקות ואגפים בעירייה, נפרדו ממנהל התפעול בשנתיים וחצי האחרונות, ירון צחר.

מנהל תפעול
אלפסי עם ירון צחר. צילום: דוברות עיריית יקנעם

ראש העיר סימון אלפסי שיבח את צחר על כל פועלו לטובת העיר ועל כך ששם כל הזמן את טובת הארגון לנגד עיניו. אלפסי  אמר שכל מטלה שהוטלה על צחר טופלה בכל הרצינות ובאופן מיידי והודה לצחר על היותו מנהל מקצועי, אכפתי, מסור ורציני שידע לאורך כל הדרך גם להיות מנהל שדרש וקיבל תפוקה, וגם להיות בוס וחבר אמיתי לעובדיו ושידע לדבר עם כל אחד בשפתו. מזכיר/גזבר העירייה יוסי מזרחי שצחר נכנס לתפקידו בכפוף לכניסתו שלו הוא לתפקיד הגזבר הודה לצחר על הליווי ועל כל פועלו וציין שאת כל עבודתו הוא עשה במקצועיות רבה, ותמיד תמיד עם כל הלב והנשמה. מזרחי הודה לצחר על תרומתו הרבה למערכת.

צחר עצמו הודה שהוא נרגש מאוד ואמר שיקנעם תמיד הייתה עיר מובילה ואיכותית שמובלת על ידי ראש עיר שהוא מנהיג אמיתי. צחר ציין שהעבודה בעירייה היא תובענית מאוד ועובדי העירייה הם אנשים מסורים שעובדים קשה מאוד ואין פלא אפוא שלאחר כל העבודה הקשה, העיר מהווה מודל לחיקוי ונחשבת למפוארת ואיכותית. צחר ציין שהיה לו כבוד גדול לעבוד בעיר שבעבר גר בה והיא עד היום חשובה לו מאוד ונמצאת בליבו וכך יהיה גם בעתיד.

ירון צחר מונה לתפקיד מנהל התפעול של עיריית יקנעם לאחר פרישתו לגמלאות של המנכ”ל המיתולוגי דוד מועלם. ראש העיר החליט אז לא למנות מנכ”ל חדש בפועל ובכך לחסוך עלויות רבות ולהשקיע את הכספים לטובת הובלת פרויקטים לרווחת תושבי העיר.

ראש העיר, סימון אלפסי: “ירון צחר הוא מסוג המנהלים שהמערכת מתברכת ביכולתם, והוא תרם רבות למערכת. עבודתו לאורך כל הדרך הייתה מקצועית לעילא ולעילא. הוא אהב את היישוב ואת התושבים וטיפל בכל דבר באופן אישי וגם לקח ללב שהיה צריך. בשמי ובשם העירייה והתושבים אני מודה לו על כל עשייתו ופועלו”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter