באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם נלחמת בקורונה

יקנעם נלחמת בקורונה

רה”ע, סימון אלפסי:

“פועלים להגברת הפיקוח בכל העיר תוך שימת דגש על הקניונים, כי אליהם מגיעים גם מבחוץ. לקראת פתיחת שנת הלימודים כל גני העירייה יעברו ניקיון יסודי וחיטוי מלא”

עיריית יקנעם ממשיכה להילחם בנגיף קורונה, ובישיבה  שהתקיימה השבוע בהשתתפות מנכ”ל ביג, רועי צברי, ומנכל קניון G, רועי פוקס אמר ראש העיר, סימון אלפסי  שיש לעשות הכל כדי למנוע את התפשטותה של המחלה, להדק את הפיקוח, ולשמור כמה שיותר על אנשים בקניונים במטרה למנוע הידבקות והפצה.

מנכ”ל קניון G, רועי פוקס אמר שלקניון יש שלוש כניסות ובכולן יש שמירה מלאה, נעשות בדיקת חום לנכנסים, ומבוצע פיקוח על חובת עטיית מסכה, וכן הקפדה על מרחק של שני מטרים בכניסות. בנוסף לכך אמר פוקס שיש ניטור של כמות האנשים בתוך הקניון, והקפדה לא לעבור את הכמות המאושרת. בקניון, ציין המנכ”ל יש עשר עמדות לחיטוי ידיים, והניקיון לרבות ניקיון של משטחים שונים נעשה בתדירות רבה יותר. מנכ”ל קניון BIG, רועי צברי אמר שקניון ביג נמצא במרחב פתוח ויש עמידה בכל הכללים. לבקשת ראש העיר לבחון הצבת עמדת בדיקה בעמדת הכניסה האחורית לקניון מקופות החולים השיב המנכ”ל שהנושא ייבדק מול הנהלת ביג הראשית. שוטר בקהילה, אבי יאסו ציין שהניידות מסיירות בשטח ומסייעות באכיפה, והוסיף שהשוטרים מבצעים הסברה ואכיפה, ומי שצריך לקבל דו”ח יקבל תוך הפעלת שיקול דעת.

ישיבת הקורונה התקיימה גם במעמד מנכ”לית העירייה, מוניק קונפינו, קב”ט העירייה, חיים ביטון, מחזיק תיק הבריאות ד”ר אריה סאבו, ומתאמת הבריאות היישובית, מיכל דריהם.

בתום הישיבה ולאור מקרי הידבקויות אחרונים של מספר גננות וסייעות התקיימה ישיבה נוספת במטרה לעמוד על למידת מקרי הידבקויות מקרוב, ולפעול על מנת לצמצם מקרים כאלו בעתיד. בישיבה החליט ראש העיר שכבר מעכשיו ועד פתיחת שנת הלימודים בחודש הבא יעברו כל גני הילדים ניקיון יסודי וחיטוי מלא.

ראש העיר יקנעם, מר סימון אלפסי:

“עיריית יקנעם ממשיכה להילחם בנגיף קורונה. מטרת הישיבה הייתה לבדוק דרכים נוספות להגברת הפיקוח. אנו שמים דגש על הקניונים כי שם הריכוזים הגבוהים, ולשם מגיעים גם אנשים מחוץ ליקנעם, ורובן המוחלט של ההדבקות של תושבים היו מחוץ לעיר. לקראת תחילת שנת הלימודים נדאג לניקיון יסודי ולחיטוי מלא של כל גני הילדים. שמחתי לשמוע שיש הקפדה על הנהלים. אני מודה למנכ”לי הקניונים, לשיטור ולפיקוח על כל העזרה ושיתופי הפעולה”.

צילום: דוברות עיריית יקנעם

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter