באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם נלחמת בקורונה

יקנעם נלחמת בקורונה

רה”ע סימון אלפסי: יקנעם עיר ירוקה ואנו נלחמים כדי להישאר ככה, ועל מנת לשמור על רמת תחלואה נמוכה ועל הבריאות של כולנו. נגביר את הפיקוח ואת האכיפה.

מאוגוסט: המשטרה חילקה 58 דוחות. השיטור העירוני ערך כ-230 ביקורות בעסקים.

יקנעם ממשיכה להילחם בנגיף קורונה, ובמטרה לשמור על העיר ירוקה כונס קבינט הקורונה לישיבה במהלכו אמר ראש העיר, סימון אלפסי שאמנם אנחנו ירוקים אבל יש חשיבות עליונה לשמור על כך. רה”ע אמר שמורגש בשבועות האחרונים כאילו יש התרופפות בשמירה על הנהלים, ולכן על כולנו, כל אחד בתחומו לדאוג שבתחום האחריות שלו ייושמו הלכה למעשה כללי משרד הבריאות.

במהלך הישיבה עדכן קב”ט העירייה, חיים ביטון שהשיטור העירוני ערך 180 ביקורות בבתי עסק במהלך חודש אוגוסט, ובחודש ספטמבר עד כה (6.9) נערכו כבר כ-50 ביקורות. בסוף לאלו חילקה המשטרה 58 דוחות למי שהפרו את כללי משרד הבריאות.

במטרה לשמור על בריאות התושבים ועל יקנעם ירוקה בהתאם למתווה משרד הבריאות ותכנית הרמזור של  פרויקטור הקורונה, רוני גמזו, ובשל התרופפות בשמירה על כללי משרד הבריאות בעיר כאמור, הוחלט בישיבה על שורה של צעדים וביניהם הגברת הפיקוח והגברת האכיפה, הקמת צוות מיוחד של שלושה עובדי עירייה ממחלקות שונות שייתנו מענה מיידי לאירועי קורונה כמו חיטוי כיתות במידת הצורך, ועוד. בהוראת ראש העיר הוחלט שכל עובד/ת חינוך שנמצא בבידוד לא יחזור לעבודתו אלא לאחר שעבר/ה בדיקת קורונה ויצא/ה שלילי/ת. בנוסף לכך ומאחר  שמבדיקה עולה שמרבית הנדבקים נדבקים באירועים גדולים ימליץ ראש העיר למנהלות בתי הספר ולגננות לבקש מההורים לא לקיים אירועי ימי הולדת גדולים עד לאחר החגים בנוסף לכל אלה תצא העיריה פעם נוספת בקמפיין הסברה של שלטי חוצות ועיגולדים.

ישיבת מטה הקורונה התקיימה במעמד ראש העיר, סימון אלפסי, מנכ”לית העירייה, מוניק קונפינו, מחזיק תיק הבריאות, ד”ר אריה סאבו, מתאמת הבריאות העירונית, מיכל דריהם, מנהלת מחלקת הרווחה, תמי ראש, מנהלת החינוך היסודי, איריס סלע, מנהלת מחלקת הגנים, ד”ר יעל שלומיוק וקב”ט העירייה, חיים ביטון.

ראש עיריית יקנעם, מר סימון אלפסי:

“להיות ירוק זה כלל לא פשוט, לשמור על הירוק זה קשה הרבה יותר, אבל אנחנו נחושים ונעשה הכל כדי לשמור על בריאות התושבים ועל מנת שיקנעם תמשיך להיות ירוקה. בתקופה האחרונה חלה התרופפות ביישוב וחשוב לנו למען כולנו לעצור אותה ולשמור על רמת תחלואה נמוכה. הקורונה קיימת והיא מסוכנת. כללי משרד הבריאות מצילים חיים. אני קורא לכל התושבים להמשיך ולשמור על הכללים למען כולנו. רק יחד נוכל לנצח את הקורונה”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter