באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: נדב יעקובי העביר הרצאה לספורטאי הפועל יקנעם

יקנעם: נדב יעקובי העביר הרצאה לספורטאי הפועל יקנעם

עשרות שחקנים ממחלקת הנוער הגיעו לשמוע את פרשן הכדורגל שהגיע להרצאה מיוחדת בעיר. ירון חן ” אנחנו מחוייבים לעודד את הספורטאים הצעירים שלנו להגיע מעת לעת להרצאות בכל הנוגע לערכים ספורטיביים”.

שחקני מחלקת הנוער של הפועל יקנעם בכדורגל זכו בסוף השבוע שעבר להרצאה מיוחדת מפי פרשן הכדורגל ומי שנחשב לאחד מהמומחים הגדולים בארץ בכל הנוגע לכדורגל ספרדי, נדב יעקובי. הפרשן הגיע ליקנעם והעביר לעשרות שחקנים מכמה קבוצות ממחלקת הנוער של המועדון הרצאה מיוחדת בנוגע לשניים מהשחקנים הטובים בעולם ליונל מסי וכריסטיאנו רונאדלו והמפתחות להצלחה.

במועדון שמחו שהילדים שמעו את ההרצאה של יעקובי במיוחד לאור העובדה שהפרשן הציג להם את ההוכחה כי למרות הכשרון הרב שיש לשניים מה שהביא אותם

מסי ורנלדו ביקנעם
נדב יעקבי בהרצאה. צילום: דוברות מרכזי הספורט יקנעם

להצלחה גדולה כל כך היא ההתמדה והרצון. יעקובי העביר לילדים את סיפור חייהם של השניים כאשר הפתיע את הילדים כשסיפר להם כי רונאלדו בעל התדמית היהירה הינו איש משפחה אשר עבר ילדות לא קלה, והתחשל לאורך השנים כשדאג למשפחתו וכי הוא מתנהל בתורה ספורטיבית ברמה הגבוהה ביותר ללא טיפת שתייה חריפה או אוכל לא בריא.

הילדים עצמם התעניינו מאוד בדרך שעשו השניים עד להצלחה ושאלו שאלות רבות את יעקובי שהבהיר להם כי גם הכשרוניים ביותר בין שחקני הקבוצות יצטרכו להשקיע ולחיות חיים ספורטיביים כדי להצליח ברמות הגבוהות בעתיד. בנוסף לילדים נכחו בהרצאה גם ראשי המועדון ביניהם יו”ר מרכזי הספורט ירון חן ומנהל מרכזי הספורט צחי בן ארי.

יו”ר מרכזי הספורט ירון חן אמר לגבי ההרצאה: “ההרצאה של נדב יעקובי הייתה מרתקת והילדים וגם אנחנו למדנו רבות. נכון שהנושא היה לגבי ליונל מסי וכריסטיאנו רונלדו אבל המסר היה ללא ספק השקעה והתמדה ספורטיבית על מנת להצליח. מקצוע הספורט וקידום החינוך דרך הספורט מחייבת אותנו שלא רק להשקיע באימונים אלא לעודד את הספורטאים הצעירים שלנו להגיע מעת לעת להרצאות בכל הנוגע לערכים ספורטיביים. משיחות עם הילדים לאחר מכן על ידי המאמנים שלהם ברור שההרצאה תרמה והחדירה מוטיבציה בילדים להשקיע יותר ולהתקדם במסגרת הקבוצתית בהפועל יקנעם”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter