באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: משחק מואר

יקנעם: משחק מואר

משחק הוקרה קהילתי לבני הנוער מהמאבק על התאורה ברחוב מירון נערך במוצ”ש האחרון. רונן שפירא: “יש הרבה אנשים שמתלוננים, אבל מעט מהם עושים פעולה כדי לתקן עוולה”.

משחק ראווה התקיים במגרש הכדורסל שברחוב מירון במוצ”ש האחרון וזאת לרגל חניכת התאורה במקום. המשחק התקיים כאות הוקרה לבני הנוער שלקחו חלק במאבק להסדרת התאורה. המשחק התקיים בין נבחרת גמלאים בהובלת חגי אשור ונבחרת “יקנעם מרגישים בבית” בהובלת רונן שפירא ובחיזוק של יאיר פרימן ממפלגת הצעירים לבין בני הנוער. כמובן שהתוצאה הייתה ניצחון מוחץ של בני הנוער.

תאורה
משחק הראווה במגרש הכדורסל. צילום: יוסי נקר.

בטקס שהתקיים במגרש אמר חבר המועצה רונן שפירא: “יש הרבה אנשים שמתלוננים, אבל מעט מהם עושים פעולה כדי לתקן עוולה. אתם בני הנוער חשבתם שזה לא בסדר שאין לכם תאורה במגרש, כתבתם  מכתב לראש העיר, כשהוא לא ענה  פניתם פעם  נוספת הקמתם דף מחאה בפייסבוק, פניתם אלי, בזכות זאת הגשתי שאילתא הגעתם איתי לישיבת המועצה, לאחר שקיבלתם  מראש העיר תשובה שלא סיפקה את דעתם והמשכתם  לבצע פעולות מחאה נוספות , פניתם לחברי מועצה נוספים והנה יש תיאורה. מגיע לכם את כל הברכות והערכה.

בנוסף לכך חילק שפירא לבני הנוער תעודות הוקרה, בהן כתב:  “תעודה זאת ניתנת לך כאות הוקרה על השתתפותך במאבק להסדרת תאורה במגרש הכדורסל ברחוב מירון. בנחישות שלך, ביציאה לפעולה, בבחירה שלך להיות חלק מקבוצה שבוחרת לתקן  ליקויים, לשנות ולהשפיע, הפעלת  מנהיגות ראויה, אזרחות לדוגמה וניכר שיש בך גדולה.”

בני הנוער התרגשו מהאירוע ואמרו:  “עכשיו צריך לפעול גם להסדרת הסלים במגרש ולכך שהמגרש של בית ספר תדהר יפתח גם הוא אחר הצהריים למשחקי כדור עבור בני הנוער.”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter