באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: מלכות המים

יקנעם: מלכות המים

קבוצת הנשים של הפועל יקנעם בכדורמים ממשיכה לבסס את מעמדה בצמרת הענף אחרי נצחון יוקרתי על הפועל פתח תקווה 10:11.

קבוצת הנשים בכדורמים של הפועל יקנעם ממשיכה לעשות חיל ואחרי שגברה על הפועל פתח תקווה 11:10 בקרב מרתק וחשוב ביססה יקנעם את מעמדה במקום השני וניראה שהיא נאבקת על האליפות. השנה החליטו באיגוד הכדורמים שלא לערוך משחקי פלייאוף אלא רק משחקי ליגה סדירה בתומה תיקבע האליפות ויקנעם ממשיכה להוכיח שהיא אחת מהקבוצות החזקות בכדורמים הישראלי.

שונית סטרוגו
נשות יקנעם כדורמים, בצמרת הליגה. צילום: מרכזי ספורט יקנעם

אל המשחק מול פתח תקווה שנערך בויינגיט הגיעו נשות יקנעם כשהם יודעות שנצחון יציב אותם בעמדה טובה לסיים בין שתי הראשונות העונה וזאת למרות שפתח תקווה משחקת עם שחקניות בוגרות ומנוסות ואף עם שחקנית זרה לעומת יקנעם שמורכבת בעיקר משחקניות צעירות ושלד מקומי חזק בתוספת שונית סטרוגו, קפטנית נבחרת ישראל.

כבר מהשריקה לפתיחת המשחק היה ברור שיקנעם עדיפה על פתח תקווה ולאורך רוב המשחק הובילה יקנעם בהפרש של ארבעה שערים כשרק לקראת סוף המשחק התעוררו שחקניות פתח תקווה והתוצאה כבר הגיעה לשיוויון 10:10. שחקניות יקנעם הוכיחו אופי ולמרות החזרה של פתח תקווה השכילו להבקיע את שער הנצחון וניצחו את המשחק.למרות גילן הצעיר מרבית שחקניות יקנעם משחקות בסגל הנבחרת הלאומית וניראה שאותן שחקניות יהוו את השלד של כדורמים הנשים בארץ לאורך הרבה שנים.

מלבד קבוצת הבוגרות יקנעם ממשיכה לרשום הישגים בכל קבוצות הגיל, הן במסגרת ילדים, נערים ונוער והן במסגרת הילדות, הנערות והבוגרות.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter