באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: מחלקת הכדורגל נערכת לעונה החדשה

יקנעם: מחלקת הכדורגל נערכת לעונה החדשה

מחלקת הכדורגל של מרכזי הספורט ביקנעם נערכת לעונה החדשה ובד בבד זכתה בכבוד גדול במהלך טקס הוקרה של ההתאחדות. ירון חן ” הצלחנו בהשקעה בצד המקצועי להביא לעלייה של הקבוצה לליגה ב'”

הפועל יקנעם בכדורגל זכתה ביום שלישי האחרון בכבוד גדול לאחר שהוזמנה לטקס מיוחד של ההתאחדות לכדורגל שנערך בבית הנבחרות בשפיים. הטקס של ההתאחדות היווה הוקרה והערכה לקבוצות בליגות השונות שהצליחו בצורה יוצאת דופן השנה מבחינה מקצועית וסיימו במקום הראשון בליגה שלהם.

ההתאחדות לכדורגל
אנשי הפועל יקנעם מקבלים את מגן ההוקרה. צילום: דוברות מרכזי ספורט יקנעם

יקנעם שכידוע זכתה באליפות ליגה ג’ מחוז שומרון והעפילה אחרי שנים ארוכות לליגה ב’ הוזמנה לטקס אליו הגיעו  יו”ר המועדון המשמש גם כיו”ר מרכזי הספורט ביקנעם וכן מאמן הקבוצה והמנהל המקצועי של המועדון אלי מזרחי. בטקס עצמו נכחו גם יו”ר ההתאחדות אבי לוזון וכן מנהלי וראשי האגף לליגות נמוכות הכוללות את ליגות א’ עד ג’ אבי קאופמן ואבי לוי. במהלך הטקס הוזמנו חן ומזרחי אל הבמה וקיבלו מההתאחדות צלחת אליפות של ליגה ג’ מחוז שומרון ותעודת הערכה על ההישג שרשמה הקבוצה הבוגרת. בהתאחדות אף בירכו את נציגי יקנעם ואיחלו להם הצלחה גם בעונה הקרובה וכן שבעונות הקרובות נראה את יקנעם בליגות גבוהות יותר מליגה ב’ ואולי אף “נוטשים” את אגף הליגות הנמוכות.

ביקנעם התרגשו מאוד מהמעמד אך לא נחים על זרי הדפנה ועובדים במרץ על בניית הקבוצה לשנה הבאה כשהמטרה היא לא להיאבק על הירידה ולבנות קבוצה שתתחבר במהלך העונה ואף תוכל להתמודד בצמרת הגבוהה ותתמודד אף על העלייה לליגה א’.

ביקנעם ממשיכים גם לשים דגש על בנייה של מחלקת נוער חזקה במיוחד והשנה לראשונה מזה שנים תשחק קבוצת נוער כשהמטרה היא להפוך את יקנעם לחממה לשחקנים צעירים שמצד אחד יתפתחו לשחקנים טובים ויגיעו לרמות הגבוהות בכדורגל הישראלי ומהצד השני יהוו תשתית טובה לקבוצה הבוגרת של המועדון ויובילו אותה לליגות גבוהות ולהישגים חסרי תקדים מבחינת המועדון.

האימונים וההרשמה למחלקת הנוער כבר החלו וכבר ניתן לראות שכמות השחקנים במועדון תגדל כשביקנעם מקווים שעוד ילדים רבים יגיעו וייקחו חלק בקבוצות המועדון וכן בבית הספר לכדורגל.

יו”ר מרכזי הספורט יקנעם ירון חן: ”  אני מודה שהעובדה שהפועל יקנעם בכדורגל לוקחת חלק בטקס מכובד שכזה מרגשת אותי מאוד. אחרי הרבה שנים שקבוצת הכדורגל המקומית שיחקה בליגה ג’, הצלחנו בהשקעה בצד המקצועי להביא לעלייה של הקבוצה לליגה ב’ ולבנייה של אגודה חזקה ששורשיה מתחילים כבר במחלקת הנוער שמשתפרת משנה לשנה.”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter