באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: מבעד לעדשה

יקנעם: מבעד לעדשה

בתחרות צילום שארגן מרכז הצעירים ביקנעם בה התבקשו התושבים לצלם את העיר מנקודת מבטם זכה אלדד סרוגו. סרוגו: ” הצילום בשבילי אינו רק תחביב, ואני בהחלט רואה את עצמי ממשיך לצלם ועוסק בו כמקצוע”

תחת הסיסמא  “יקנעם – כשהטבע פוגש מצלמה” התקיימה במרכז הצעירים תחרות צילום בה השתתפו חברות וחברי מרכז הצעירים – תושבות ותושבי העיר בגילאי 18-40. במסגרת התחרות התבקשו הצעירות והצעירים לצלם את יקנעם מנקודת מבטם שלהם ולהעלות את התמונות לדף הפייסבוק של מרכז צעירים, והתמונה שקיבלה במירב הלייקים זכתה במקום הראשון ובפרס נאה.

מבעד לעדשה
אלדד סרוגו בטקס הענקת הפרס. צילום: דוברות עיריית יקנעם

הרעיון מאחורי התחרות היה שכל אחד יוכל לצלם את נופיה של העיר, מקומות מיוחדים,  או כל דבר אחר שמסמל עבורו הכי טוב את יקנעם ולשתף את החברים שיבחרו מה הם הכי אהבו. בתחרות השתתפו חמש עשרה תמונות ובתום מאבק צמוד הגיעה תמונתו של אלדד סרוגו שצולמה בטיילת החדשה למקום הראשון והיא זיכתה אותו בפרס השתתפות בקורס צילום של  חברת “יומן מסע”. במקום השני זכתה תמונתה של מיכל גולדברג סאבו שצילמה את גשר יקנעם מנקודת מבטה והיא זכתה בזוג כרטיסים למופע בתרבותא אותם תרמה לתושבי העיר. למקום השלישי הגיעה תמונתה של נועה ברגר שצילמה את נופיה של העיר  ובגינה היא זכתה בארוחת בוקר זוגית בקפה גרג. הזוכה והזוכות הוזמנו  אל ראש העיר שהתלהב מאוד מן התמונות ובירך אותם על התוצרים הנפלאים. בעליה של חברת “יומן מסע”, אלון בר גורל שנכח אף הוא במפגש, ושחברתו תעביר את הקורס לזוכה במקום הראשון בירך את הזוכים ואמר שאם בעבר צילום היה נחלתם של צלמי אירועים בלבד, כיום בעקבות חדירת פייסבוק ואינסטגרם לחיינו, תחום הצילום הפך להיות בלתי נפרד מחיינו. בר גורל ציין שהקניית כלים נכונים לילדים ולבני נוער יכולה לגלות כישרונות חבויים. בר גורל שיבח את אלדד סרוגו על תמונתו ואמר שמדובר בתמונה מקורית ועניינית  והעובדה שהיא צולמה בזווית לא שגרתית הופכת אותה למעניינת במיוחד. התמונות כולן ייתלו במרכז הצעירים ובעתיד צפויה להעירך תערוכת תמונות במקום.

זוכה מקום ראשון בתחרות, אלדד סרוגו: “הצילום נותן תחושה של רוגע, כייף ושלווה. ברגע שאתה תופס את התמונה לה ייחלת יש תחושה של הישג והצלחה. הצילום בשבילי אינו רק תחביב, ואני בהחלט רואה את עצמי ממשיך לצלם ועוסק בו כמקצוע. ביקנעם יש המון מה לצלם ואני מבטיח להמשיך ולעשות זאת”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter