באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: למען החיילים

יקנעם: למען החיילים

השבוע נחנך בטקס חגיגי מזנון האגודה למען החייל בקניון G הודות לשיתוף פעולה בין העירייה לאגודה. אלפסי: “אנו שמחים לארח את החיילים, זו זכות ענקית בשבילנו”. 

האגודה למען החייל
מרימים כוסית במתחם החדש. צילום: דוברות עיריית יקנעם

יקנעם אוהבת את חיילי צה”ל, ובטקס מיוחד במעמד ראש העיר סימון אלפסי, נחנך מזנון האגודה למען החייל במתחם G ביקנעם. ראש העיר סימון אלפסי בירך ואמר שיקנעם מצדיעה לצה”ל ולחיילים שלה ושמחה לעשות למען חיילי צה”ל שתורמים רבות למדינה. אלפסי שיבח את יו”ר הסניף ביקנעם ואת צוות המתנדבות והמתנדבים ואמר שהם הכניסו לכאן רוח ונשמה. מנכ”ל האגודה למען החייל תא”ל במיל’ אילן טל אמר שהם אנשים טובים באמצע הדרך שעוזרים לחיילים. טל הודה לכל השותפים שעוסקים בתרומה לקהילה והוסיף שיש פה אמירה שהיא ערכית בנושא של סולידריות חברתית. טל שיבח את ראש העיר ואת העירייה בהיותם שותפים נפלאים. מנהל מרחב צפון באגודה, אל”מ במיל יוסי בנין אמר שבאגודה מכירים ראשי ערים רבים שרצו להקים סניף בתחומם ואפילו פרוטוקול היה, ופה ביקנעם ראש העיר רצה והוא לא זוכר אם היה פרוטוקול אבל יש פה סניף לתפארת. בנין ציין שהסניף ביקנעם הוא רב זרועי ומטפל בכל החיילות והדגיש שהסניף הופך למרכזי והוא דוגמא ומופת. בנין הודה לרה”ע על הרוח שהוא מוביל. מנכ”ל קניון G ביקנעם אמר שלתרום זו זכות והוא מודה על הזכות להיות שותף. יו”ר סניף האגודה ביקנעם, דובי זייטלבך אמר שיקנם מחזירה אהבה לחיילי צה”ל ולכוחות הביטחון וכאן החיילים ייהנו מאוכל ושתייה בחינם ועם חיוך ואהבה. זייטלבך שיבח את המתנדב משה בוקובזה על מסירותו הרבה.

ראש העיר, סימון אלפסי : “יקנעם ידועה באהבתה המיוחדת לחיילי צה”ל ולחיילי העיר ואנו שמחים לארח במתחם היפיפה הזה את חיילינו היקרים בדרכם לבסיס או בחזרתם הביתה. בשבילנו זו זכות ענקית לתת לחיילים. בורכנו בסניף דומיננטי שפועל רבות ומחלק אלפים של משלוחי מנות במשך כל השנה לחיילי צה”ל”.

יו”ר סניף האגודה למען החייל ביקנעם, מר דובי זייטלבך: “גולת הכותרת והחלום היו הקמת תחנת ריענון לחיילים בקניון ג’י אשר מהווה נקודת חניה מרכזית,  ללא עלות כספית , בייחוד במצב כלכלי  בו אנו שרויים כאשר יש הרבה חיילים אשר אין באפשרותם לרכוש אוכל ושתיה בעודם בדרכים ואצלנו הם מקבלים זאת בחינם ועוד בתוספת חיוך טוב, חיבוק ואהבה. אין זה סוד כי אנו רואים בחיילים נכס עיקרי , לכן אך טבעי הוא שנשאף להמתיק להם את השירות ולפנק אותם בכל דרך אפשרית”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter