באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: לא רק לגברים

יקנעם: לא רק לגברים

במרכזי הספורט יקנעם יפעלו להקמת מחלקות נשים בכדורגל ובכדורסל, זאת לאור ההצלחה הכבירה של קבוצות הנשים בכדורמים וההצלחה של ענף הריקודים סלוניים.

מרכזי הספורט יקנעם יקימו בעונה הבאה מחלקות נשים בכדורסל וכדורגל, כך עולה מהתוכנית הנבנית בימים אלה לקראת העונה הבאה. במרכזי הספורט מנסים כבר זמן רב לפתח את ספורט הנשים התחרותי בעיר ולאחר ההצלחה הענקית של קבוצות הילדות, נערות ונשים בענף הכדורמים והכנסת ענף הריקודים הסלוניים שהביא רקדניות רבות לעיר במרכזי הספורט מתכוונים להביא גם ילדות ונערות לענפי הכדור.

ספורט נשים
נערות הכדורמים של יקנעם. צילום: מרכזי ספורט יקנעם

כבר בעונה החולפת החלו ביקנעם במהלך כאשר קבוצה של ילדות התאמנה באופן סדיר בכדורגל וכעת מתכוונים ביקנעם להקים לפחות קבוצת ילדות/ נערות בכדורגל וכדורסל ולנסות ולמשוך נשים בוגרות כדי להקים קבוצות נשים בשני הענפים. בשל הרצון לפתח את ספורט הנשים ביקנעם יעמידו במרכזי הספורט מאמנים מהשורה הראשונה לספורט הנשים כשכבר בשבועות הקרובות צפוי להפתח מסע איתור אחר נערות שישחקו כדורגל וכדורסל כדי לאפשר את קידום ספורט הנשים בשני הענפים. במקביל ימשיכו גם בריקודים הסלוניים וגם בכדורמים לטפח את הסקטור הנשי בענף כשהשאיפה היא לפתוח קבוצות גיל נוספות בשני הענפים שנוחלים הצלחה גדולה בשנים האחרונות בכל הנוגע לקבוצות הנשים של המועדון.

יו”ר מרכזי הספורט ירון חן: “כשהתחלנו בבניית האגודה מחדש לפני כמה שנים הצהרנו שהמטרה היא לקרב את כלל התושבים לספורט ולהביא לכך שכמה שיותר תושבים בטווח גילאים גדול ככל האפשר יעסקו בספורט. כמובן ששאיפה זו כוללת את הסקטור הנשי וכעת נעשה ככל באפשרותנו כדי להקים מחלקות נשים בענף הכדורסל וכן בענף הכדורגל. התחלנו בעשייה בעונה שעברה ואני בטוח שכבר השנה יקומו קבוצות ילדות ונערות ובשאיפה גם קבוצות נשים הן בכדורגל והן בכדורסל”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter