באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: ישמע את האזרחים

יקנעם: ישמע את האזרחים

שר הפנים, גדעון סער, יגיע ליקנעם על מנת לשמוע את הסתייגויות התושבים מהקמת חוות הגז באתר חגית וזאת לבקשתם של חבר המועצה יורי מגנר ושל ראש העיר.

שר הפנים גדעון סער צפוי להגיע לביקור עבודה ביקנעם ביום שלישי הקרוב. הגעתו של סער ליקנעם, בהזמנתו של ראש העיר, נדחתה כמה פעמים מסיבות שונות ויחד עמה נדחה הדיון בסוגיית חוות הגז העתידה לקום בקרבת יקנעם.

אתר חגית
יורי מגנר, ביקש משר הפנים להגיע. צילום: יח”צ

פעילי סניף מפלגת הליכוד ביקנעם, ובהם חבר מועצת העיר וראש רשימת “אלטרנטיבה” יורי מגנר, פנו אל שר הפנים בבקשה נחרצת לזרז את קיום הביקור. שר הפנים נענה לבקשה וכאמור קבע את המפגש לתאריך 20 באוגוסט. במכתב שנשלח אל שר הפנים נכתב בין השאר ” אנו מבקשים ממך להפעיל את שיקול דעתך כשר הפנים החדש של מדינת ישראל ולערוך דיון נוסף בוועדה הארצית על מנת שייחשף מדוע בחרו בחלופה שהוגדרה מבחינה מקצועית הנמוכה ביותר והמנוגדת לחלוטין להמלצת המשרד להגנת הסביבה, אשר תסכן את חייהם של מאות מתושבי המועצה ותפגע באופן בלתי הפיך במרקם החיים באזור.

 יורי מגנר: “אני שמח ששר הפנים נענה לבקשתנו, לביקור שר הפנים השפעה גדולה על האתגרים המיידים עימם יקנעם מתמודדת. במוקד ניצבת כמובן הקמת חוות הגז המאיימת לפגוע בתושבים ובסביבה. לפני כמה חודשים פניתי אל שר הפנים במכתב אישי בנושא חוות הגז, ובשיחה אישית הוא הבטיח לי כי הוא מודע לחששות העמוקים של תושבי יקנעם וכי הוא יעשה את המרב כדי לקיים דיון חוזר בנושא בוועדה הארצית לתכנון ובניה. בעת זו יקנעם כולה, צריכה להתגייס ולהילחם בהקמת חוות הגז”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter