באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: יחסים עכורים

יקנעם: יחסים עכורים

התכתבות פייסבוק חושפת יחסים בעייתיים בין מספר עובדי עיריית יקנעם. ההתכתבות כוללת האשמות קשות ועלבונות. דובר העירייה: “מדובר בתכתובת פייסבוק ואין לייחס להם יחסי עבודה עכורים”.

התכתבות פייסבוק בין מספר עובדי עיריית יקנעם חשפה יחסי עבודה עכורים לכאורה המלווים בהאשמות הדדיות קשות. ההתכתבות החלה לאחר שאחד מעובדי העירייה העלה לפרופיל שלו תמונה בה הוא מצולם בכפר הדרוזי השכן, דאלית אל כרמל. אלא שתמונה תמימה זו פתחה תיבת פנדורה שלימה לאחר שעובד אחר כתב “יש לך הרבה כסף לנסיעות לחו”ל, כל כך הרבה שאתה בדליה. כל הכבוד, כמה עולה כרטיס טיסה ברכב השכור?” כשבכך הוא מתכוון לרכב האבטחה של העיר שאמור להשאר ביקנעם 24 שעות.

יקנעם
עיריית יקנעם, מה קורה מאחורי הקלעים? צילום: רונן צומר.

האשמה קשה זו אמנם אינה נכונה ומבדיקה שביצע אתר YCOM התברר כי הרכב היה ביקנעם בזמן הצילום, אך הודעה זו ואלה שבאו אחריה מעידות ככל הנראה על בעיות פרסונאליות בכח האדם העירוני. עובד עירייה נוסף כתב :תזהר שלא יחקרו את הטיסה שלך לרודוס” כשלא ברור אם הוא מרמז על שחיתות כזו או אחרת או מדבר בציניות. כשבתגובה לכך כותב בעל הסטטוס “צריך להזהר, יש המון נחשים פה”. עובד עירייה נוסף אשר הסתמן מההתכתבות כחברו של בעל הסטטוס ענה על כך “הנחש הכי מסוכן  הוא עם פה, אוזניים וידיים” וכדי להבהיר את כוונתו הוא כתב תגובה נוספת אשר אולי שופכת אור על פרישתו של ירון צחר מתפקידו בעירייה שכן לכאורה הוא מאשים בה את צחר בכך שדיבר על דברים שהשתיקה יפה להם: “מאז שירון צחר עזב את המערכת, אז יש אנשים שלא משחררים חומרי מודיעין וזה קשה להם אז הם מחפשים חומרי מודיעין חדשים”.

מעיריית יקנעם נמסר בתגובה: “אין שום שחיתות ושום ניצול  רכב עירייה. מדובר בין שני חברים  שהתכתבו בפייסבוק הפרטי שלהם, ותמוה העניין ליצור כאילו שחיתות, או לייחס את דבריהם ליחסי עבודה עכורים. לידיעה, הרכב השכור הוא רכב פיקוח שנמצא בפעילות או בכוננות, והוא לא יוצא את העיר אלא באישור הקב”ט, ולמען הסר ספק הרכב היה ביקנעם”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter