באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: יו”ר ועדת הבטחון – “הועדה היא רק קישוט”

יקנעם: יו”ר ועדת הבטחון – “הועדה היא רק קישוט”

עימות ביקנעם על רקע תרגיל נקודת מפנה 6. יו”ר ועדת הבטחון, ארמו קרובי ” דאגו לא לתת לי שמות של נציגים ושל אנשי הבטחון”

עימות בין יו”ר ועדת הבטחון של יקנעם, ארמו קרובי לבין ראש העיר, סימון אלפסי בישיבת מליאת העיר שנערכה ביום רביעי. אלפסי הודיע למליאה על כך שיקנעם תארח את תרגיל נקודת תפנית 6 ואת השר להגנת העורף ואלוף פיקוד העורף. צחי דקל התייחס לנושא “אני שומע בתקשורת על התרגיל הזה אבל יש לי נציג בועדת הבטחון והתפלאתי לשמוע שהועדה לא כונסה לפני כל התרגילים שנעשו. זה מאוד חשוב שעושים את התרגילים אבל אם יש ועדת בטחון והיא לא קישוט אז צריך לכנס אותה וליידע אותה לפני שמיידעים את מליאת המועצה”

יו”ר הועדה, ארמו קרובי הסביר את פשר אי הפעילות של הועדה ” הועדה היא רק קישוט ואני יו”ר ועדה של כלום. כל השנים שהייתי באופוזיציה דאגו לא לתת לי שמות של נציגי הקואליציה ושל אנשי הבטחון. כשנכנסתי לקואליציה הובטח לי על ידי ראש העיר שההתנהלות תשתנה ויהיה שיתוף פעולה אבל דאגו לא לשתף אותי בכלום. זה נושא חשוב מדיי מכדי שנעשה בו משחקי יוקרה וכבוד, אנחנו נמצאים היום בתרגיל ואני כיו”ר הועדה לא יודע עליו כלום למרות שהמחוקק קבע שהדברים צריכים להעשות דרך הועדה. אני עושה את תפקידי בהתנדבות אך הסמכויות הן בידיו של ראש העיר ואם הוא מעדיף לפעול כך, אז בנושא הבטחון הוא יכול לתת לעצמו ציון. על התרגיל הקודם שנערך לפני חודשיים, נודע לי אחרי שהוא הסתיים”

ועדת הבטחון לא מתפקדת
ארמו קרובי “נגד משחקי כבוד”

ראש העיר, סימון אלפסי ” חבר מועצת העיר ויו”ר ועדת הביטחון ארמו קרובי מוערך מאוד על ידי וודאי שהוא מוזמן לכל האירועים. כראש העיר אני מקפיד להזמין אותו כמו את שאר חברי המועצה לכל אירוע רשמי וממלכתי, וכמובן שדלתי פתוחה בפניו כל זמן. לפעילותו של ארמה חשיבות רבה ואני אדאג שהוא ימשיך להיות מעורב ושותף לכל הנושאים שמקיפים את תחום תפקידו כיו”ר ועדת הביטחון, וכמובן שיוזמן לכל האירועים “

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter