באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: זכיה שניה ברציפות בפרס החינוך המחוזי

יקנעם: זכיה שניה ברציפות בפרס החינוך המחוזי

חברי ועדת הפרס ביקרו בעיר לרגל מועמדותה לפרס החינוך הארצי. יו”ר ועדת הפרס הארצי ” הסיפור של יקנעם הוא סיפור של הצלחה חסרת תקדים”

חברי ועדת פרס החינוך הארצי הגיעו לביקור ביקנעם במטרה לעמוד מקרוב על העשייה החינוכית הרחבה שמתבצעת בעיר לאור הזכייה בפעם השנייה ברציפות  בפרס החינוך המחוזי, וההתמודדות על קבלת הפרס הארצי. במהלך הביקור נפגשו חברי ועדת הפרס עם חברי ועדת החינוך של העיר וביקרו בבית הספר ‘אורנים’ ובבית הספר התיכון ‘אורט אלון’ שם הוצגו בפניהם התכניות הפועלות בבית הספר כגון: “נחשון תלפיות”, “טייסת 110” ותכנית לפיתוח אתרים בשיתוף חברת “גיוון אימג’ינג”, כשכולן שמות דגש על מצוינות, טיפוח וחשיבה אחרת, וזאת על בסיס העיקרון שביקנעם תופרים חליפה מתאימה לכל תלמיד

יגאל צרפתי , יו”ר ועדת הפרס הארצי ” הסיפור החינוכי של יקנעם הוא סיפור של הצלחה חסרת תקדים , זהו תוצר פעילות משותפת של אנשים אוהבי חינוך בשיתוף עם

פרס חינוך מחוזי
חברי ועדת הפרס וחברי ועדת החינוך. צילום: דוברות עיריית יקנעם

הנהגה מחבקת . אתם מועמדים מאד ראויים לפרס החינוך הישובי הארצי ואני מאחל לכם הצלחה בהתמודדות מול שאר המועמדים” .

מנהלת המחוז , ד”ר אורנה שמחון סיכמה את ביקור הוועדה במילים אלה ” יקנעם היא עיר עם סיפור יחודי ומופלא . גודלה של העשייה החינוכית כאן ועוצמתה ניכרים בכל פינה . זוהי עיר שיודעת ללכת בכוחות עצמה , עם פוטנציאל לצמוח , לפרוח ולהגיע למקומות מדהימים עד כי השמיים הם הגבול . יש כאן רצף של עשיה חינוכית ברורה ומובהקת מהגיל הרך ועד העל יסודיים עם דגש מיוחד על העשרה , מדע , מחול ומוסיקה . המנהיגות החינוכית רואה בחינוך את מרכז העשייה ועל כן צמחה כאן מערכת חינוך לתפארת . יודעים כאן לקדם אתגרים ורעיונות חינוכיים ולהפריח אותם , בשיתוף ההנהגה. זוהי עיר נפלאה לחינוך וראויה , לדעתי , לפרס החינוך הישובי הארצי ” .  

ראש העיר סימון אלפסי “אני רגיש מאוד לכל נושא החינוך. חברי הוועדה ראו היום רק דוגמיות מהעשייה החינוכית הענפה ביישוב.  ביקנעם ההשקעה בחינוך היא אדירה ואנו מתחדשים כל הזמן.  כל תלמיד נחשב ומבחינתנו כל אחד הוא פוטנציאל להגיע הכי רחוק שאפשר, ואנו נעשה ככל יכולתנו ומעבר לכך על מנת לסייע לכל אחת ולכל אחד למלא אחר שאיפותיו. התוצאות להשקעתנו הרבה נראות היטב באחוזי הבגרות הגבוהים, באחוזי הגיוס המצוינים לצה”ל ולשירות איכותי, ועוד. התרגשתי מאוד לדברי ההורים והתלמידים ששמענו במהלך היום ואני גאה שזו המערכת שלנו.”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter