באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

חדשות יקנעם: הצעירה של סימון

חדשות יקנעם: הצעירה של סימון

ראש העיר סימון אלפסי צירף לסיעתו ‘יקנעם שבלב’ את רעות סרוגו (24) תושבת העיר וסטודנטית בחוג  לשירותי אנוש במכללת עמק יזרעאל. סרוגו “החלטתי להצטרף לפוליטיקה על מנת לדאוג לצעירי העיר מבפנים”

רעות סרוגו תושבת העיר הצטרפה השבוע לסיעתו של ראש העיר, סימון אלפסי, וצפויה לקבל מקום ריאלי ברשימתו לקראת הבחירות הקרובות. סרוגו הגיעה ליקנעם לפני 12 שנה עם משפחתה לאחר שהתגוררה מספר שנים באחד מבסיסי חיל האוויר בדרום הארץ קיבלה החלטה להיכנס לפוליטיקה על מנת להמשיך ולהוביל את העשייה למען צעירי העיר. רעות מצטרפת למפלגתו של ראש העיר מאחר והיא מאמינה בדרכו ובעשייתו המבורכת לדבריה. במהלך הפגישות בין ראש העיר לרעות היא הציגה בפניו מסמך שהכינה עם תכניות שונות לקידום צעירי העיר ובו בין היתר: קידום דיור לצעירים, הקמת ועדת צעירים שתהיה מעין שולחן עגול לקידום נושאי הצעירים, טיפול בתחבורה ציבורית לסטודנטים למוסדות הלימוד, מלגות לצעירים מתנדבים, חיזוק הקהילה האתיופית וצעיריה, קיום ירידים ופסטיבלים ביישוב, הנפקת כרטיס סטודנט/צעיר שיעניק הנחות בבתי עסק ביישוב, ועוד.

יקנעם שבלב
סימון אלפסי ורעות סרוגו. צילום: יח”צ

רעות היא בוגרת מערכת החינוך של יקנעם וסטודנטית במכללת עמק יזרעאל בשנתיים האחרונות. במהלך השנה האחרונה במסגרת התואר היא בחרה בפרקטיקום (התמחות) להתנדב במרכז הצעירים ביישוב ועל עבודת הפרקטיקום שלה שעסקה בהקמת והובלת פרויקטים במרכז קיבלה את הציון 100. במהלך שנת פעילותה במרכז הצעירים נחשפה רעות לעשייה הרבה למען צעירי העיר ועסקה בין היתר בפתיחת קורסים  ובהפקת כנסים. רעות התנדבה במהלך השנתיים האחרונות באגודת הסטודנטים של עמק יזרעאל, וכיום היא עובדת בקאנטרי קלאב היישובי. פרט פיקנטי מיוחד: רעות נולדה בדיוק בזמן שסימון נבחר לראשונה לראשות יקנעם וכעת השניים צפויים להוביל ביחד את העיר לשיאים והישגים, והצלחות נוספות.

 רעות סרוגו אמרה השבוע : “החלטתי להצטרף לפוליטיקה על מנת לדאוג ולעזור לצעירי העיר מבפנים. אני מאוד אוהבת את יקנעם ומרוצה מאיך שהעיר מתקדמת ומתפתחת, ורוצה שכך ימשיך. אני מאמינה בסימון ובפעילותו בכלל, ולמען הצעירים בפרט, ואני יודעת שהנהגה מנצחת לא מחליפים. בפעילותי כחברת מועצה אציב את צעירי העיר בצמרת סדר העדיפויות מתוך מטרה שהצעירים יתרמו לעיר וגם העיר תעניק להם. חשוב לי מאוד שצעירי העיר יישארו לגור ביקנעם לאחר סיום שירותם הצבאי ולימודיהם. השילוב של הניסיון של סימון והידע שלי לטובת צרכי הצעירים יהיה שילוב מנצח.”

ראש העיר, סימון אלפסי:”אני  שמח לצרף את רעות למפלגה שלי ואני בטוח שהיא תוסיף ותתרום המון למען צעירי העיר ותושבי יקנעם. אני מכיר את רעות שנים רבות ומאמין בה. נפגשתי עמה מספר פעמים והתרשמתי ממנה ומן הרצינות והאכפתיות שלה. בפגישות בינינו היא הציגה בפניי את התכניות שהכינה לקידום יקנעם בכלל וצעירי העיר בפרט, ולצעירי יקנעם בהחלט יש כתובת.”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter