באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: הפועל יקנעם בדרך לליגה ב’

יקנעם: הפועל יקנעם בדרך לליגה ב’

הקבוצה של אלי מזרחי גברה במשחק העונה על בני ג’ת ועלתה למקום הראשון

הפועל יקנעם ממשיכה בפתיחת העונה המדהימה שלה וניראה שהחניכים של אלי מזרחי החליטו להתמודד על העלייה העונה בכל מחיר. כידוע ראשי הפועל יקנעם החליטו העונה לאור העובדה גם שהמגרש שודרג להעמיד קבוצה שתתמודד על העלייה לליגה ב’ כשלשם המטרה הגיעו לקבוצה מספר שחקני רכש מהבולטים בליגות הנמוכות. ביקנעם גם שמו השנה את המפתחות בידיים של אמיל קסטיאל המקומי כאשר זה מפגין עד כה יכולת מצויינת ולמעשה ביחד עם שי דהאן

הפועל יקנעם
עלו למקום ראשון. צילום: דוברות מרכזי ספורט יקנעם

מרכיב חוליית חוד קטלנית שדורסת את שאר הליגה.

ביום שישי יצאה יקנעם למשחק חוץ מול הפועל איחוד בני ג’ת למה שהוגדר כמשחק העונה ונערך בבקה אל גרבייה לעיני מאות צופים נלהבים. בני ג’ת הגיעו למשחק מהמקום הראשון כשיקנעם במקום השני רק בגלל הפרש שערים נחות. יקנעם הגיעה למשחק כשהיא יודעת שמדובר ברגע בליגה בו ניתן להצהיר כוונות אלא שפתיחת המשחק הייתה של המארחים וכבר אחרי שבע דקות הייתה יקנעם בפיגור 0:1. מזרחי ביקש מחניכיו להוכיח אופי ואלה הראו שהם קורצו מחומר שבנוי לעלות ליגה כשהשלימו מהפך וירדו מנצחים 3:1 כשהם עולים למקום הראשון, המקום ממנו עולים לליגה ב’ בסיום העונה. אמיל קסטיאל המשיך במלאכת הכיבושים עם השער השיוויון שהעלה את מאזנו הפרטי ל- 15 שערים ב-12 מחזורים.

מוטי בן חמו רכש שהגיע העונה העלה את יקנעם ליתרון ושי דהאן רכש נוסף חתם את התוצאה הסופית והעלה את מאזנו האישי ל-13 שערים. בעקבות הנצחון פתחה יקנעם פער של שלוש נקודות בצמרת הליגה כשבמחזור הקרוב תפגוש הקבוצה של מזרחי את הפועל מעאוייה מתחתית הטבלה.

יו”ר הפועל יקנעם ירון חן: “יש לנו קבוצה מצויינת שתרוץ העונה לעלייה לליגה ב’. חשוב שליקנעם תהיה קבוצה בוגרת בליגה גבוהה יותר כדי להוות תמריץ לשחקנים במחלקת הנוער. אנו נמשיך להעמיד את המשאבים והצוות המקצועי המצויין של המועדון ימשיך לעשות את העבודה שלו ולהצעיד את הקבוצה לעלייה”.

במועדון משבחים את העבודה של אלי מזרחי שמשקיע רבות במחלקת הנוער שם משמש כמנהל מקצועי ובמקביל מצליח להעמיד את הקבוצה הטובה ביותר עד כה שהייתה ביקנעם בשנים האחרונות.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter