באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: העסקים מחכים

יקנעם: העסקים מחכים

ועדת רישוי העסקים ביקנעם משותקת מזה מספר חודשים דבר אשר מפריע לפעילות העסקית בעיר. דובר העירייה “מזכיר העירייה טיפל בנושאים שנדרשו לטיפול”

ועדת רישוי העסקים ביקנעם לא התכנסה מזה חודשים רבים, כך נודע לכתב YCOM. הועדה האמונה על מתן רשיונות עסק מושבתת מפעילות מזה תקופה ארוכה כאשר חברי מועצה טוענים כי היא לא התכנסה כבר למעלה משנה ואילו יו”ר הועדה, אברהם איבגי, מהמפד”ל טוען כי מדובר בחודשים אחדים.

הועדה לרישוי עסקים
אברהם איבגי “צריך להתכנס”

חבר מועצה שביקש להשאר בעילום שם ” מה שקורה בועדה הזו זה בושה וחרפה. לא יכול להיות שועדה כל כך חשובה תהיה מושבתת בגלל משחקי כח כאלה ואחרים שבאים על גבם של בעלי העסקים. העיר חיה מהארנונה שמשלמים בעלי העסקים הללו והם לא ראויים ליחס כזה”

יו”ר הועדה, אברהם איבגי ” לא התכנסנו בערך חצי שנה . אמרתי למנכ”ל המועצה שאנחנו חייבים להתכנס כי חייבים לטפל בדברים למרות שמנהלת מחלקת רישוי עסקים לא מרגיש טוב ולא יכול להשתתף. אני מאחל לו הרבה בריאות אבל אנחנו לא יכולים לחכות יותר, גם סימון כבר אמר לנו שזה לא בסדר”

דובר עיריית יקנעם, רועי אדוט מסר בתגובה ” “ועדת רישוי עסקים לא התכנסה בחודשים האחרונים מפאת מחלתו של מנהל המחלקה לרישוי עסקים. בתקופה זו לא נמנעה קבלת רישיונות שעה שמזכיר העירייה טיפל בנושאים שנדרשו לטיפול. לאור חזרתו של מנהל המחלקה, הוועדה צפויה להתכנס בראשית השבוע הבא”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter