באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: העירייה תסבסד קייטנה לכיתות ג’

יקנעם: העירייה תסבסד קייטנה לכיתות ג’

ביוזמת  ראש העיר העירייה תסבסד קייטנה לכיתות ג’  במקביל לתכנית בית הספר של החופש הגדול המופעלת עבור כיתות א’-ב’. העלות להורים הינה 960 ₪ לשלושה שבועות.

בית הספר של החופש הגדול בחופשת הקיץ הקרובה יורחב ביקנעם גם לכיתות ג’, וזאת בנוסף לכיתות א’ וב’, ועל אף שמשרד החינוך לא יממן את הפרויקט שיהיה בסבסוד העירייה וההורים, כאשר ההורים ישלמו סכום של 650 ₪ לתקופה של שלושה שבועות.

החופש הגדול
בית הספר דליות, יפעל גם בקיץ. צילום: רונן צומר.

הקייטנה לכיתות ג’ תתקיים בשני מוקדים: בבית הספר “דליות” ובית הספר “תדהר” כאשר המינימום לפתיחת קבוצה בכל מוקד הוא 30 תלמידים. הפעילות תתקיים במשך שלושה שבועות ברציפות, החל מהראשון ביולי, ובמשך חמישה ימים בשבוע בין השעות 8:00 עד 13:00. תלמידי “ארזים” שיירשמו לתכנית ישובצו בבית הספר “תדהר”. תלמידי “אורנים” שיירשמו לתכנית ישובצו בבית הספר “דליות”, כשתלמידי “הדסים” רשאים לבחור את המסגרת המועדפת עליהם משתי המסגרות הקיימות. ההרשמה לבית הספר של החופש הגדול החלה בראשית השבוע והיא מתקיימת במתנ”ס. בנוסף לכך, עושה העירייה מאמץ  לפתוח מוקד נוסף בבית הספר “אורנים”

בקייטנה יונהגו פעילויות רבות וביניהן למידה באמצעות העשרה, ספורט, חינוך סביבתי, מעורבות חברתית, למידה באמצעות מרכזי למידה אינטראקטיביים, פתיחת מועדון קריאה, סדנת כתיבה יוצרת, ועוד. בפעילויות ישולבו גם ימי שיא סביב נושאים ערכיים. התלמידים ייהנו בכל יום בוקר גם מארוחת בוקר קלה.

ראש העיר, סימון אלפסי: “שמח שעלה בידינו להרחיב את הפרויקט לרווחת התלמידים, ובכך גם להתחשב בהוריהם ולסייע להם. למרות שמשרד החינוך לא מממן את שכבת ג’ היה חשוב לי לעשות הכל על מנת לתת פתרון ולאפשר גם לכיתות ג’ ליהנות מקיץ עשיר בחוויות. בית הספר של החופש הגדול הוא תכנית מצוינת של לימוד והנאה והוא עשיר בפעילויות. אני מודה לכל השותפים שלנו, וכולנו יחד נמשיך להוביל ביישוב חינוך איכותי, הן במסגרות הפורמאליות, והן באלו הבלתי פורמאליות”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter