באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: העירייה דחתה בקשה של פרטנר להקים אנטנה סלולארית באזור התעשיה

יקנעם: העירייה דחתה בקשה של פרטנר להקים אנטנה סלולארית באזור התעשיה

חברת פרנטר ביקשה להקים אנטנה סלולארית באזור התעשיה של יקנעם אך נדחתה על ידי הועדה המקומית לתכנון ובניה. הערר בדרך.

חברת פרטנר הגישה לאחרונה בקשה להקמת אנטנה סלולארית באזור התעשיה של יקנעם אך בקשתה נדחתה על ידי הועדה המקומית לתכנון ובניה. לכתב YCOM נודע כי בכוונת פרטנר להגיש ערר לועדה המחוזית ולהערכת גורמים בעירייה יתכן כי בקשתם תתקבל, דבר אשר יאלץ את הועדה המקומית לאשר את הבקשה. גם אם עררה של פרטנר יתקבל תוכל הועדה המקומית להתנות תנאים לקבלת ההיתר ויתכן כי פרטנר תיסוג מכוונתה עקב תנאים אלה או תפנה שוב אל הועדה המחוזית כך שההליך צפוי

האם תוקם האנטנה
הועדה דחתה את הבקשה. פרטנר תערער

להמשך לא מעט זמן כאשר בינתיים האנטנה אינה מוקמת.

כידוע, ראש העיר, סימון אלפסי, מתנגד להקמת אנטנות בתוך היישוב ואנטנה שהיתה בתוך העיר בעבר הוצאה ממנה לאחר לחץ כבד שלו. בערים רבות מאשרים הקמת אנטנות באזורי תעשייה מתוך מחשבה כי עדיף שהן יהיו מחוץ לאזורי המגורים אלא שרבים מתושבי העיר עובדים באזור התעשיה המפותח של יקנעם כשחלקם אף הגיעו ליקנעם בעקבות מקום העבודה שלהם ומבלה חלק ניכר מהיום באזור התעשיה.

מפורום החברות הסלולריות נמסר בתגובה ” החברות הסלולריות פועלות להבטחת קליטה איכותית בכל רחבי הארץ, לרבות באזור יוקנעם. פעילות זו מבוצעת בהתאם לכל דרישות התכנון והבטיחות הקבועות בתוכנית המתאר הארצית (תמ”א 36) ובהתאם לתקני הבטיחות המחמירים שקבע המשרד להגנת הסביבה”.

דובר עיריית יקנעם, רועי אדוט “הוועדה לתכנון ובנייה דחתה את בקשת חברת פרטנר להקמת אנטנה סלולארית באזור התעשייה. הדחייה נעשתה מטעמים תכנוניים מוצדקים. עד היום טרם התקבל בוועדה העתק מערר  כלשהו שהוגש. אם ולכשיתקבל ערר, הוועדה תגיב בהתאם.”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter