באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: המשרד לבטחון פנים מקדם הקמת תחנת משטרה

יקנעם: המשרד לבטחון פנים מקדם הקמת תחנת משטרה

מנכ”ל משרד הפנים, רותם פלג, יטפל בהקמת תחנת משטרה בעיר אשר תוקם בצמוד לתחנות מד”א וכיבוי האש. השר אהרונוביץ’ “מכיר בצורך בהקמת תחנת משטרה ביקנעם”

השר לבטחון פנים, יצחק אהרונוביץ’, הסמיך את מנכ”ל משרדו, רותם פלג לטפל בהקמת תחנת משטרה ביקנעם אשר תחליף את נקודת המשטרה הנמצאת בשכונה הותיקה. פלג יגיע ליישוב לפגישה וסיור עבודה בליווית צוות בכיר של המשטרה . מפקד תחנת עפולה שאחראית גם על יקנעם, נצ”מ איתן מנשה הציג בפני השר את הנתונים על העיר  ואמר שחברי החוליות שפרצו לדירות נעצרו, ורובם המוחלט של העבריינים הם לא מהאזור כלל וכי כבישי 6 ו – 70 הפכו להיות מרכזיים וככאלו העבירו אליהם את התנועה מכביש החוף, ואלו הופכים את יקנעם לעיר שנגישה ויעד אטרקטיבי לפריצות. נצ”מ מנשה אמר שביקנעם יש ניידת משולבת ולא שיטור עירוני.

תחנת משטרה
השר אהרונוביץ’ עם ראש העיר. צילום: דוברות עיריית יקנעם

ראש העיר, סימון אלפסי הדגיש שהוא מאמין גדול באיגום משאבים וכי בחזונו הוא רואה את כל שירותי החירום פועלים זה בצמוד לזה ועם מספר חירום אחד, ולמען מימוש החזון הזה הוא מוכן להקצות שטח בצמוד לתחנות של מד”א וכיבוי אש ולבנות בו את תחנת משטרה מה שייצור מתחם אחד לשירותי חירום. במשטרה אמרו שהמדיניות שלהם היא שהתחנות יהיו בתוך היישובים, וראש העיר אמר שבמידה ויוחלט שהתחנה תקום בתוך היישוב  הוא ידאג למיקום מרכזי בעבורה.

ראש העיר סימון אלפסי ” יקנעם היא עיר שגדלה ומתפתחת כל הזמן ויש הכרח רציני לבנות כאן תחנת משטרה ולא להסתפק בנקודה הקיימת. ההבטחה להקמת תחנה ניתנה לי מזמן. הצעתי ליצור מתחם שיכלול את כל גופי הביטחון אבל אם במשטרה רוצים שטח בתוך העיר הם יקבלו שטח כזה ובלבד שנקדם בניית תחנת משטרה שהכרחית לתחושת הביטחון ביישוב לאור פיתוחו והפיכת האזור לעורק תחבורתי ראשי לכל הארץ. תחנה כזאת תוכל לתת שירות ליקנעם וליישובי האזור ותדע להתמודד במהירות וביעילות עם כל בעיה שתיווצר. כל גורמי המשטרה מסכימים עם דעתי ואני מצפה שהשר והממשלה ייתנו את הדעת וכבר בקרוב נניח את אבן הפינה.”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter