באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: המחאה עובדת

יקנעם: המחאה עובדת

בעקבות המחאה פעל אלפסי מול זכייני הקאנטרי ותושבי יקנעם יוכלו לרכוש כרטיסים לכניסה חד פעמית במוצאי שבת ובראשון בבוקר בעלות של 25 ₪ בלבד לכרטיס. אלפסי: אני מודה לזכייני הקאנטרי”

ראש עיריית יקנעם, סימון אלפסי ממשיך לפעול בשיתוף פעולה עם זכייני הקאנטריפארק לטובת תושבי העיר, ובפגישה שיזם עם הזכיינים הם נענו לבקשתו לפתוח את בריכת הקאנטרי בחודשי הקיץ במוצאי שבת בין השעות 20:00-23:00, ובימי ראשון בבוקר בין השעות 08:30-15:30, ולאפשר כניסה לכל תושבי העיר בעלות של 25 ₪ לכל כניסה. הכניסה למתחם הקאנטריפארק תאפשר שימוש בבריכת השחייה החיצונית, שימוש במגרשי הספורט, שימוש במתנפחים, ועוד. יצוין כי שעות הפעילות, הן בשבת בערב, והן בימי ראשון בבוקר לא יבואו על חשבון הפעילות במקום למנויים, והנהלת הקאנטרי לקחה על עצמה לדאוג לתחזוקת המקום על חשבון זמנה הפרטי, קרי החל ממוצ”ש עם סיום הפעילות ב- 23:00 ועד לפתיחת המתקן ביום ראשון בבוקר.

קאנטרי פארק
קאנטרי יקנעם, מעורר מחאה. צילום: רונן צומר.

הטבה זו מגיעה לאחר שמספר תושבים החלו במחאה ברשתות החברתיות כשהם טוענים כי כספי הארנונה שלהם מממנים את הקאנטרי אך הם וילדיהם אינם יכולים להנות ממנו. האמהות אף פנו במכתב אל ראש העיר, סימון אלפסי. במכתב כותבות האימהות שהן שמחות שנפתח קאנטרי ביקנעם, אולם בגלל המחיר הגבוה של המנויים ,הן אינן יכולות לרשום את עצמן וילדיהן לקאנטרי. המכתב עצמו פורסם בפייסבוק וזכה לתגובות תומכות רבות.

הטבה זו מצטרפת לשורה של הטבות והקלות שראש העיר יזם והוביל בשיתוף פעולה עם הזכיינים לרווחת תושבי העיר. במסגרת ההטבות הללו יכול היה כל חייל תושב היישוב לרכוש מנוי שנתי בעלות של 1600 ₪ בלבד. כמו כן, יכולים החיילים לרכוש כרטיס לכניסה בודדת לבריכות, לסאונה ולג’קוזי באמצע השבוע  (ימים א’ – ו’) בעלות של 25 ₪, וכרטיסייה של עשר כניסות (כולל שבת) בעלות של 400 ₪. ראש העיר דאג גם לציבור הסטודנטים ביישוב וכפועל יוצא מכך עמדה להם הזכות להמשיך את ההטבה שניתנה להם לפני שנה ולרכוש מנוי שנתי בעלות של 2400 ש”ח ולקבל חודש נוסף במתנה.

ראש העיר, סימון אלפסי: “אני שמח שהגענו להסדר עם ההנהלה בדבר אפשרות לכניסה חד פעמית במוצ”ש ובראשון בבוקר. אנו נותנים פתרונות לתושבים, אם באמצעות הנחות והורדת עלויות לחיילים ולסטודנטים, ואם באמצעות אפשרות לרכוש כרטיסי כניסה חד פעמיים עבור תושבים שלא רכשו מנוי, וכל אלו במקביל לשמירה על המתחם להנאת כל המשתמשים בו. אני מודה לזכייני הקאנטרי שגם אם לא תמיד אנו מסכימים על הכל, הם תמיד באים עם ראש פתוח ומוכנים לשמוע ולסייע בפתרונות לרווחת תושבי העיר”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter