באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: הטבות לחיילי העיר בקאנטריפארק

יקנעם: הטבות לחיילי העיר בקאנטריפארק

חיילי יקנעם יוכלו להיכנס לקאנטרי באמצע השבוע בעלות של 25 ₪ בלבד שמהווים 50% הנחה. יקנעם הצעירה: “אנו רואים במהלך חשיבות רבה למען צעירי יקנעם”

ראש עיריית יקנעם, סימון אלפסי בתיאום עם סיעת “יקנעם הצעירה” ממשיך לדאוג לחיילי העיר ולסטודנטים ובפגישה שנערכה עם זכייני הקאנטרי ומנהל המתקן ביקש ראש העיר מהאחרונים לפעול יחד ובשיתוף פעולה לטובת חיילי היישוב והסטודנטים, ובעקבות הפגישה הוחלט להעניק להם שורה של הטבות והקלות.

קאנטריפארק
הנחות לחיילים בקאנטרי. צילום: דוברות עיריית יקנעם.

במסגרת  הפגישה הוחלט שכל חייל יוכל לרכוש מנוי שנתי בעלות של 1600 ₪ בלבד. כמו כן, הוחלט להתחשב בחיילים ולאפשר להם לרכוש כרטיס לכניסה בודדת באמצע השבוע בעלות של 25 ₪ שהם 50% , ו- 40 ₪ בשבת. במהלך הפגישה ביקש ראש העיר לדאוג גם לציבור הסטודנטים ביישוב, וכאן הוחלט להמשיך את ההטבה שניתנה לפני שנה ושכל סטודנט שירכוש מנוי יקבל חודש נוסף מתנה.

פעילויות אלו של ראש העיר הן פועל יוצא של רצונו לדאוג לציבור הצעירים בעיר והן נעשות לאחר שגם שנה שעברה הוא פעל באופן אישי לטובת חיילות וחיילי העיר והשיג עבורם הנחה משמעותית ברכישת מנוי, הנחות שונות, והטבות נוספות אחרות.

סיעת יקנעם הצעירה: “אנו מודים לראש העיר סימון אלפסי ולבעלי הקאנטרי פארק אשר השלימו מהלך שהתחלנו עם פתיחתו בשנת 2013 להשגת הנחה לחיילים ולסטודנטים בקאנטרי. אנו רואים במהלך חשיבות רבה למען צעירי יקנעם אשר סובלים מיוקר המחייה ובמיוחד החיילים אשר משקיעים את כל זמנם ומרצם בהגנה על המדינה – תמורת שכר נמוך. עלינו כחברה וקהילה לומר להם תודה ולהראות להם את הערכתנו הלכה למעשה – באמצעות הנחה בקאנטרי ובמקומות אחרים אשר אנו מתכננים לקדם.”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter