באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: ההורים שיפצו את חדר המורים

יקנעם: ההורים שיפצו את חדר המורים

חדר המורים בבית הספר דליות שופץ על ידי הורי התלמידים בהתנדבות מלאה. ראש העיר, סימון אלפסי: “ בית הספר דליות הוא דוגמא ומופת לכל דבר. פשוט מודל לחיקוי”

הורי תלמידי בית הספר ‘דליות’ ביקנעם שיפצו את חדר המורים בבית הספר בעצמם תוך שהם דואגים לחומרים ולציוד. בעקבות כך ערך להם בית הספר ערב הוקרה תחת הסיסמא: “נותנים באהבה – דליות מקום להזדמנויות”.

בית ספר דליות
חדר המורים המשופץ. צילום: דוברות עיריית יקנעם.

מנחת הערב, סגנית מנהלת בית הספר, פנינה אלקרט פתחה את הערב ואמרה שהערב הזה הוא כל כולו למען ההורים שהקדישו מזמנם ומכוחם עבור בית הספר. יו”ר ועד ההורים, אנה יחזקאל אמרה שההורים הפכו חלום למציאות. יחזקאל הודתה לבית הספר שפתח עבורם את הדלת לשיתוף פעולה בחיוך. הוגת רעיון שיפוץ חדר המורים, ענבר שחף סיפרה שרעיונות יש למכביר, אולם אלו יפלו, אם לא יהיה מי שיאמין בהם ויקדמם, ובמקרה זה כולם התגייסו במלוא המרץ. שחף ציינה ששיפוץ החדר הוא ערך קהילתי חשוב ובוצע על ידי הון אנושי מצוין. ראש העיר סימון אלפסי בירך את ההורים והצוות החינוכי ואמר שהפרויקט הזה הוא כולו אהבת חינם והכרת הטוב. אלפסי ציין שמערכת החינוך ביקנעם זוכה להצלחה רבה וההצלחה הזו נזקפת לזכות ההורים שמעורבים, תומכים, יוזמים ומובילים.

לאחר הברכות חולקו תעודות הערכה להורים וכולם צפו במצגת תמונות משיפוץ חדר המורים. משם נכנסו כולם לחדר המורים, וראש העיר התכבד בקביעת המזוזה החדשה, וביחד עם מנהלת אגף החינוך ומנהלת בית הספר גזרו את סרט הכניסה לחדר המורים.

ראש העיר, סימון אלפסי: “בית הספר דליות הוא דוגמא ומופת לכל דבר. פשוט מודל לחיקוי. כאן מחנכים לאהבת חינם. כשיש ערכים יש גם הישגים ולא בכדי התלמידים כאן מצטיינים בכל. כל הכבוד להורים על שיפוץ חדר המורים. הם חשבו על כל פרט ופרט ועשו עבודה נפלאה שכולה תרומה לקהילה”.

מנהלת בית הספר “דליות, עפרה הירש: ” חווינו ערב מרגש במיוחד שכולו מבטא את הביחד, ערב המעניק באהבה לאלו שזרעו ברינה ונתנו כל השנה. ערב המאחד את כל הקהילה החינוכית, עירייה, בית הספר והורים, לאמירת תודה, הוקרה והערכה”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter