באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: ההורים הדיחו את הסייעת

יקנעם: ההורים הדיחו את הסייעת

סייעת באחד הגנים בעיר נאלצה להתפטר לאחר התארגנות של ההורים להדחתה. העירייה ” נושא צוות הגן המדובר טופל על ידי מנהלת המחלקה לחינוך קדם יסודי בעיריית יקנעם והמפקחת על הגנים לשביעות רצון כל הצדדים”

הורים באחד הגנים ביקנעם הדיחו לאחרונה את אחת הסייעות בגן וזאת לאחר שחלק ניכר מהם לא היו מרוצים מתפקודה. אל כתב YCOM הגיעו תכתובות מייל שנעשו בין ההורים מהם עולה כי חלק מההורים התגדו למהלך.

גן לוטם
עיריית יקנעם. צילום: רונן צומר

קבוצת ההורים שיזמה את המהלך החלה אותו בשליחת מיילים לכל שאר ההורים. על פי אחד המיילים הללו גם הגננת הצטרפה למהלך ” בהמשך למכתב שפרסמנו לפני כמה ימים, ישנן התפתחויות לגבי התנהלותה של הסייעת בגן. יש לנו לפחות 10 משפחות שחתמו על המכתב. מספר המשפחות הוא מספיק כדי להעיד שישנה בעיה מטרידה הקשורה להתנהלותה של הסייעת.

 הגננת נמצאת בגן למשך כל היום והיא חווה ורואה דברים שנסתרים מעיננו, ההורים. הגננת מוכנה לשתף כל אחד מההורים בתחושותיה ובדברים אשר עוברים עליה במהלך היום בעבודה עם הסייעת.  חשוב להדגיש כי  הסייעת כבר הייתה בשיחה עם אחראית הגנים ביקנעם”.

עוד עולה מתכתובת המיילים כי לאחר שיחה שנערכה לסייעת בה נכחו: המפקחת על גני ילדים אורלי שי, מנהלת המחלקה לחינוך קדם יסודי ד”ר יעל שלומיוק והגננת, בחרה הסייעת לעזוב את הגן .

מעיריית יקנעם נמסר בתגובה “נושא צוות הגן המדובר טופל על ידי מנהלת המחלקה לחינוך קדם יסודי בעיריית יקנעם יעל שלומיוק, ועל ידי המפקחת על הגנים אורלי שי לשביעות רצון כל הצדדים”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter