באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: ההוזלות יגיעו למגה?

יקנעם: ההוזלות יגיעו למגה?

ראש העיר פנה אל מנכ”ל מגה על מנת שיבחו את האפשרות להפוך את סניף מגה בעיר לסניף YOU. אלפסי: “לא מתקבל על הדעת שמחירים של מוצרים יהיו יקרים משמעותית בסניף שביקנעם לעומת סניפים סמוכים”

ראש עיריית יקנעם, סימון אלפסי, ממשיך לפעול באינטנסיביות להורדת יוקר המחיה ברשתות המזון בעיר, ולאחר שפנה בעניין למנכ”ל “מגה”, מוטי קרן, השיב לו האחרון שהוא יבחן את בקשתו.

מגה בעיר
קניון G וסניף מגה. צילום: רונן צומר.

במכתבו כותב המנכ”ל לראש העיר שהוא יבחן את בקשתו ושהרשת מבינה את הצורך בהוזלת מחירים ולכן הם נקטו במספר פעולות בהן השקת הרשת החדשה You. המנכ”ל הוסיף וציין שבנוסף לכך הוזילה הרשת באופן משמעותי מחירים גם ברשת “מגה בעיר” ו”מגה בול” בכדי לתת מענה קרוב ללקוחותיה. מכתבו של מנכ”ל מגה לראש העיר סימון אלפסי הוא פועל יוצא של האחרון לפעול להוזלת מחירים ברשתות השיווק ביקנעם. אלפסי כתב לקרן שיוקר המחיה מהווה נטל גדול על משפחות רבות שעה שההוצאות רק גדלות ומאמירות כל הזמן, ולכך מתווספת בעיה נוספת והיא מחירי המוצרים המשתנים בין סניפי הרשת כשבסניף ביקנעם נחשב ליקר משמעותית מסניפים ביישובים סמוכים אחרים, מה שגורם לתושבים רבים לכתת רגליהם ליישובים הללו על מנת לערוך בהם את קניותיהם ובעיקר לרשת ‘האחים דוד’ ברמת ישי ורשת ‘אושר עד’ במגדל העמק. אלפסי הדגיש בפני המנכ”ל שפערי המחירים בין הסניפים מקוממים וחורים לו מאוד.

בעבר פנה ראש העיר באותו עניין גם למנכ”ל שופרסל, איציק אבר-כהן שלא נשאר אדיש לפנייה והבטיח לו כי החל מהרבעון השני של השנה יוזלו משמעותית מחירי המוצרים בסניף יקנעם.

ראש העיר, מר סימון אלפסי: “אני מודה למנכ”ל מגה,  מוטי קרן על הנכונות לגשת לקראת ולפעול בנושא שהוא חשוב כל כך וקיומי. מגה היא רשת מובילה ביקנעם. לא מתקבל על הדעת שמחירים של מוצרים יהיו יקרים משמעותית בסניף שביקנעם לעומת סניפים סמוכים אחרים. למגה יש את המותג  You שנחשב לרשת צרכנות זולה, ואני אשמח שהוא ישרת את תושבי העיר.  על יוקר המחיה בישראל כבר דובר רבות ואני אעשה ככל יכולתי על מנת שמחירי הרשתות ביישוב יוזלו.”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter