באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: הבריכה תפתח

יקנעם: הבריכה תפתח

בריכת יקנעם נתקלת בקשיים בקבלת רשיון העסק אך יו”ר הנהלת המתנ”ס, לאה פדידה מתחייבת כי הבריכה תפתח. פדידה ” אני נלחמת על הבריכה הזו יותר ממה שאני נלחמת על הג’קוזי בבית שלי”.

פתיחת הקאנטרי ביקנעם בשבוע שעבר העלתה למודעות את סוגיית הבריכה ושמועות אשר התרוצצו בעיר דיברו על סגירת הבריכה כחלק מהמאמץ ליצור כמות מנויים גדול עבור הקאנטרי כשהעובדה שבמתנ”ס, אשר מתפעל את הבריכה, מתקשים להוציא רשיון עסק עבור הבריכה רק מלבה את האש. אלא שהשבוע החליטה יו”ר הנהלת המתנ”ס לאה פדידה לעשות סוף לשמועות כשהודיעה כי היא תעשה את כל מה שנדרש על מנת שלבריכה יהיה רשיון עסק ועונת הרחצה תפתח כסדרה.

בריכת יקנעם
לאה פדידה, נלחמת על הבריכה. צילום: רונן צומר

הבריכה הישנה של יקנעם הינה בריכה אשר עד עתה שירתה את כלל תושבי יקנעם אך עם פתיחת הקאנטרי היא צפויה למשוך רק את האוכלוסיה היותר חלשה בעיר אשר מחיר המנוי לקאנטרי הינו בלתי אפשרי מבחינתה. פתיחתו של הקאנטרי צפויה להוריד את כמות המתרחצים בבריכה דבר אשר יוריד את הצפיפות ויביא לחוויה נעימה יותר עבור המשתמשים אך גם יגרום לירידה בהכנסות עבור המתנ”ס המתפעל את הבריכה.

יו”ר הנהלת המתנ”ס, לאה פדידה אמרה השבוע ” אני נלחמת על הבריכה הזו יותר ממה שאני נלחמת על הג’קוזי בבית שלי. מתנ”ס יקנעם יעשה כל מה שביכולתו על מנת שהבריכה תפתח. אנחנו עובדים על כך כבר שבוע ימים מבוקר עד לילה. הבריכה הזו משמשת שחיינים בבוקר, אנשים שידם אינה משגת לשלם עבור הקאנטרי ויש גם חוג תיאטרון של נשים שמתאמנות שם. כל שנה מחמירים בדרישות, קיבלנו את רשימת הליקויים ואנחנו עובדים עליה. לא מדובר על דברים כמו טיב המים שבהם יש לנו תקינות אלא בדברים פיזיים והעירייה תצטרך להשקיע בזה. אנחנו עובדים יחד עם העירייה. אני מאמינה שנקבל את האישור”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter