באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: הביאו גביע

יקנעם: הביאו גביע

הפועל יקנעם נשים בכדורמים זכתה בגביע המדינה. אחרי אליפויות בגילאי הנערות הגיע גם תואר ראשון לבוגרות של יקנעם שממוקמות גם במקום הראשון במאבקי האליפות בליגה.

הפועל יקנעם זכתה  בגביע המדינה בכדורמים נשים לאחר שהביסה בגמר את אס”א תל אביב 5:13. עבור יקנעם היה זה התואר הראשון מאז הקבוצה קמה לאחר שהתפרקה לפני שנים רבות מהמועדון בטבעון ולמעשה מהווה חותם סופית להפיכת המועדון כמועדון המצליח ביות לנשים בארץ בכלל הגילאים.

שונית סטרוגו
בנות יקנעם חוגגות עם הגביע, צילום: עמיר בן צבי.

 מהדקה הראשונה הוכיחו הנשים מיקנעם את עליונותן ועלו ליתרון מוקדם כשמאז תל אביב לא הצליחה להדביק את הפער שרק הלך וגדל וכל זאת לעיני קרוב ל-300 צופים שעשו את כל הדרך מיקנעם עד לבריכה בוינגייט כדי לתמוך בקבוצה. באיגוד ציינו לטובה את הקהל הרב שהגיע מיקנעם והבהירו שמדובר ככל הניראה בענף המוביל בעיר אם קהל רב כל כך הגיע למשחק.בין כל הקהל היה ניתן למצוא גם את מחזיק תיק הספורט בעיריית יקנעם ויו”ר וועדת הספורט בעיר אריק ווקנין שנמצא בתקופה האחרונה בקשר ישיר עם ראשי המועדון.

כמו כן גם סגן ראש עיריית יקנעם רומן פרס הגיע למשחק ואף העניק את הגביע ליקנעם. ראש העיר סימון אלפסי לא יכל להגיע אך התקשר מייד לברך את השחקניות וביום שלישי נערך מפגש אליו הגיעה כל הקבוצה ללשכת ראש העיר שבירך את השחקניות. יקנעם ששולחת את מרבית הנציגות לסגל הנבחרת ממוקמת גם במקום הראשון בליגה בשלב זה והיא הגיעה פייבוריטית למשחק וזאת למרות שהיא הקבוצה בעלת ממוצע הגילאים הנמוך ביותר וללא זרות.

 שונית סטרוגו הקפטנית והמאמנת של הקבוצה כבשה שלושה שערים כשענבר ברנע מוסיפה שלושער משלה. דרור בר, נויה תמיר ואביגיל פליקס הוסיפו כל אחת צמד משלה כשליאור בן דוד שהייתה מצויינת כבשה גם היא שער אחד. בשער עמדה עומר בן צבי שהפגינה יכולת מצויינת.   עוד שיחקו: הדר ברק, זוהר כהן, מאיה קנחלי, וגל חלפון.

באיגוד הכדורמים יכולים להיות מסופקים מארגון האירוע ומהקהל הרב שהגיע לבריכה כשבסיום נערך טקס הענקת הגביע לעיני מאות הצופים שנשארו דקות ארוכות לאחר המשחק כדי להריע לשחקניות.

סטרוגו: “אני גאה מאוד בשחקניות שעושות בכל שנה ושנה התקדמות אדירה וקטפו השנה את הפירות ובגדול.הגיע לבנות ואני שמחה שמעבר ליכולת המקצועית שהן הפגינו, הן שיחקו עם אופי והראו שגם הצד המנטאלי שלהן חזק. עכשיו אנחנו מסתכלות קדימה לעבר המשך העונה כי יש לנו עוד עבודה ועוד תואר להילחם עליו.הקהל המדהים שהגיע אתמול מיקנעם דחף אותנו ואנחנו מקוות לשמח אותו גם בקרבות האליפות”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter