באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: דני מגנר נבחר ליו”ר אגודת הסטודנטים בטכניון

יקנעם: דני מגנר נבחר ליו”ר אגודת הסטודנטים בטכניון

דני מגנר מיקנעם נבחר לתפקיד יו”ר אגודת הסטודנטים של הטכניון וזאת שבוע וחצי בלבד לאחר שהגיש מועמדות. מגנר ששימש עד עתה כיו”ר הועדה האקדמית ” רוצה להמשיך את מהפכת ההוגנות כלפי הסטודנטים”

דני מגנר, בנו של חבר מועצת עיריית יקנעם, יורי מגנר, נבחר ליו”ר אגודת הסטודנטים בטכניון. מגנר  למד ביקנעם החל מהגן ועד לבגרות בתיכון אורט אלון אותה סיים עם 6 מקצועות מוגברים. הוא השתתף בין השאר במחזור הראשון של תכנית “מופת” בתיכון, התאמן בקבוצת הקראטה של עמותת TSKD ביקנעם מגיל 6, ואף שימש מדריך קבוצות המועדון בשנים 2004-2005.

מהפכת ההוגנות
דני מגנר, הציג מועמדות שבוע וחצי לפני הבחירות. צילום: אלבום פרטי

את מועמדותו לתפקיד יו”ר האגודה , הציג מגנר, שבוע וחצי לפני הבחירות וזכה בהפרש ניכר. באגודה הוא נחשב “מטאור” שכן עד לפני שנה עוד היה סטודנט מן המניין ללא תפקיד באגודה. בשנה החולפת שימש מגנר בתפקיד יו”ר הועדה האקדמית ובמסגרת תפקיד זה הביא לפרסום ממוצעי הציונים בקורסים, לחיוב המרצים לכתוב את בחינות מועדי א’ ומועדי ב’ באותה עת על מנת לוודא שהבחינות הן ברמה זהה ושקיפות בדרך בה נקבע הפקטור. נשיא הטכניון כינה את הישגיו “מהפכה אמיתית”. בעקבות הישגיו אלה הוזמן מגנר בשנה שעברה להרצות בכנס בפני כל אגודות הסטודנטים בארץ. אגודת הסטודנטים בטכניון מייצגת כ-10,000 סטודנטים ונחשבת לאחת מאגודות הסטודנטים החזקות בארץ. האגודה מורכבת משמונה משרדים, מעסיקה עשרות עובדים ובבעלותה 3 חברות בת (בהן רשת החנויות “מכלול”) ונכסים נוספים.

 דני מגנר ” יש לי שני יעדים כיו”ר אגודת הסטודנטים: הראשון הוא להמשיך את מהפכת ההוגנות כלפי הסטודנטים מכיוון שבסופו של דבר, באים לכאן על מנת ללמוד ולא יתכן שתתאפשר התעמרות בסטודנטים במסווה של חופש אקדמי. חופש אקדמי נועד לאפשר לאנשים מסוגו של גלילאו לאמר שכדור הארץ סובב סביב השמש. בנוסף אנחנו רוצים לשפר את איכות ההוראה. היעד השני הוא לחזק את האגודה מול הסטודנטים, כיום הסטודנטים לא ממש מעורבים למרות שהאגודה היא גוף כלכלי חזק”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter