באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: דני מגנר השתתף בכנס הסטודנטים הבינלאומי

יקנעם: דני מגנר השתתף בכנס הסטודנטים הבינלאומי

תכנית שהגיש יו”ר אגודת הסטודנטים של הטכניון ותושב יקנעם, דני מגנר, זכתבה במקום הראשון בכנס הסטודנטים הבינלאומי וזיכתה את מגנר בהשתתפות חינם בכנס שיערך בשנה הבאה בדובאי.

בשבוע שעבר הסתיים כנס ה-GSF – Global student forum בקולומביה שבו השתתף, יו”ר אגודת הסטודנטים של הטכניון ותושב יקנעם, דני מגנר. דני, בנו של חבר המועצה יורי מגנר, השתתף בכנס כנציג הטכניון וכנציג היחיד מישראל. מטרת הכנס היתה ליצור תכנית חדשנית לעידוד חינוך הנדסי בדרכים יצירתיות וחדשניות תוך תרומה לסביבה ולקהילה.

טכניון
דני מגנר, ישתתף בכנס בדובאי. צילום: אלבום פרטי

תכניתו של מגנר זכתה במקום הראשון (BEST ACTION PLAN) הן בדירוג משתתפי הכנס והן בתוצאות חבר שופטים (שהורכב מנציגי ענקיות תעשייה כמו DASSAULT, TOTAL, AIRBUS ואחרות). בסך הכל הוגשו כ-150 פרוייקטים. התכנית שהוצעה על ידי מגנר ושהוצגה על ידי קבוצתו שכללה 2 סטודנטיות מקולומביה וסטודנט מהודו היא וריאציה סטודנטיאלית-הנדסית לתכנית SEEDS OF PEACE המקיימת מחנות קיץ משותפים לבני נוער משני צידי קו עימות כלשהו. לפי הרעיון, סטודנטים להנדסה משני צידי קו עימות יתכננו ביחד פרוייקט הנדסי אשר יועיל לשני הצדדים תוך ליווי של אוניברסיטאות האם שלהם ושל חברות תעשייה. הזכייה זיכתה את מגנר ואת קבוצתו להשתתפות חינם בכנס שיתקיים בשנה הבאה בדובאי.

כזכור נבחר מגנר לתפקיד יו”ר אגודת הסטודנטים בדצמבר האחרון וזאת לאחר ששימש בתפקיד יו”ר הועדה האקדמית ובמסגרת תפקיד זה הביא לפרסום ממוצעי הציונים בקורסים, לחיוב המרצים לכתוב את בחינות מועדי א’ ומועדי ב’ באותה עת על מנת לוודא שהבחינות הן ברמה זהה והביא לשקיפות בדרך בה נקבעים פקטורים. נשיא הטכניון כינה את הישגיו “מהפכה אמיתית”.

דני מגנר “אני רוצה להודות להנהלת הטכניון, ובפרט לפרופ’ פאול פייגין, על ההזדמנות לייצג בכבוד את הטכניון ואת מדינת ישראל בכנס זה”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter