באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: גני משחקים הוצללו ושודרגו

יקנעם: גני משחקים הוצללו ושודרגו

לאחרונה הושלמו העבודות להצללת מגרש המשחקים הצמוד לגן “תות” בשכונת “נוף לכרמל”, וגן המשחקים הצמוד למועדון יום לקשיש שברחוב סיגליות. בנוסף למגרשים בשכונות הוותיקות, השלימה העירייה גם  את הצללת מגרשי המשחקים ברחובות שניר, התבור, וחורשת טל.

גן משחקים רחוב התבורעלות הצללת חמשת המגרשים ברחבי העיר נאמדת בכ- 250 אש”ח. בעיריית יקנעם מרחיבים עוד את מדיניות ההצללות של מגרשי ספורט ומשחק, וכעת עובדים על הצללת מגרשי הספורט בבתי החינוך “הדסים” ו”ארזים” בעלות כוללת של כ- 300  אש”ח. לפרויקט הזה כבר נבחר קבלן שזכה במכרז הרשות והוא צפוי להתחיל בעבודתו בתוך כחודש ימים. עם סיום העבודות בבתי החינוך הללו, תושלם הצללת מגרשי הספורט בכל בתי החינוך בעיר.

במסגרת העבודות בשכונות הוותיקות חידשה העירייה את גן המשחקים ‘גן שמואל’ והתקינה בו רב נדנדות שכולל: נדנדות מושב למספר ילדים, נדנדות לפעוטות ונדנדות רגילות לבני נוער. כמו כן דאגה העירייה לפילוס השטח ולמשט של דשא גומי במקום.

גן שמואלראש העיר, מר סימון אלפסי: “אנו ממשיכים להשקיע בפיתוח העיר בכלל, והשכונות הוותיקות בפרט. אנו מצלילים לטובת התושבים את כל מגרשי המשחקים, ומחדשים גני משחקים לילדים. הצללת המגרשים חשובה לי מאוד על מנת שהילדים ובני הנוער יוכלו ליהנות בהם גם בימי הקיץ החמים. עיריית יקנעם השקיעה ומשקיעה עשרות מיליוני ₪ בשכונות הוותיקות, בגני המשחקים ובפארקים השונים בכל רחבי היישוב”.

גן משחקים סיגליות

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter