באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: בעירייה התעלמו מאתרעה

יקנעם: בעירייה התעלמו מאתרעה

ממסמך שחשף חבר המועצה רונן שפירא עולה כי העירייה קיבלה אתראה לפני קריסת חלק מעץ בבית הספר התיכון ‘אורט אלון’ במאי שעבר. מזכיר העירייה: “עולה הרושם כי עיתוי העלאת הנושא קשור לתביעה שהוגשה”.  

אורט אלון
רונן שפירא, חשף מסמך.

קריסת חלקו של עץ בבית הספר התיכון ‘אורט אלון’ בחודש מאי האחרון לא היתה כתוצאה מכוח עליון, כך עולה מפרוטוקול שנחשף על ידי חבר המועצה, רונן שפירא. על פי הפרוטוקול אמר ראש העיר, סימון אלפסי במהלך תחקיר הארוע: “לא היתה סיבה התלויה בכוחות הטבע שגרמה לנפילת העץ. הסיבה נעוצה בתחזוקה”. בשלב מאוחר יותר של התחקיר אמר אלפסי “ידוע לי שהיתה הערה של מורדי בנוגע לעץ שקרס. ידוע לי שיש התעלמות מתלונות. לפי הידוע לי הטיפול לא היה כראוי”. בסיום דבריו דורש אלפסי כי בעתיד תערך בדיקה יסודית שבסופה ייצא סיכום טיפול כתוב.

במהלך ישיבת המליאה שנערכה אתמול הגיש שפירא שאילתא בה שאל את ראש העיר אם אכן הדברים נכונים והיתה אתראה מראש. מזכיר המועצה, יוסי מזרחי אשר ענה בשמו של אלפסי: “העירייה לא קיבלה כל התראה מהנהלת אורט. קצין הבטיחות מטעם אורט בודק ומאשר את הבטיחות בבית הספר ובחצר כתנאי לפתיחת בית הספר. אני מבקש לציין כי הארוע התרחש לפני חצי שנה וכי הדברים מתבררים בהליך משפטי. עולה הרושם כי עיתוי העלאת השאילתא קשור לתביעה. צריך לאמר כי יש צורך לדייק, לא היתה נפילה של עץ אלא של חלק מהעץ”

לאחר תשובתו של מזרחי שלף שפירא את הפרוטוקול שחשף ושאל כיצד הוא מתיישב עם התשובה שניתנה. על כך ענה אלפסי כי הוא יבדוק וייתן לשפירא תשובה.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter