באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: בלי מושבים בשירותים

יקנעם: בלי מושבים בשירותים

האסלות בתאי השירותים בגני הילדים ביקנעם הינן חסרות מושבים ולמרות דרישות ההורים, לא צפויה התקנת מושבים כאלה. אלפסי: ” האסלות מהדגם התקני מגיעות ללא מושב וללא הסדר להתקנת מושב”. 

גני ילדים
גן משחקים ביקנעם. צילום: רונן צומר.

בגני הילדים ביקנעם לא מותקנים מושבים באסלות שבגני הילדים, כך עולה מדבריו של ראש העיר סימון אלפסי בתשובתו לשאילתא שהגיש חבר המועצה רונן שפירא. לדברי שפירא הוא נאלץ להגיש שאילתא בנושא לאחר שמכתב ששלח אל ראש העיר בנושא לא נענה ולאחר התכתבות ארוכה בין ההורים לבין מנהלת אגף החינוך בנושא אשר העלתה חרס. מדובר באסלות קטנות המותאמות לילדי הגן המותקנות בכל גני הילדים בעיר ואשר על פי דבריו של ראש העיר, סימון אלפסי, לא ניתן להתקין בהם מושבים.

ראש העיר, סימון אלפסי: “האסלות בגני הילדים מותאמות לתקן גני הילדים. התקן וההנחיות בחוזר המנכ”ל של משרד החינוך אינם מאזכרים מושב אסלה. אסלה ללא מושב ניתנת לניקוי ולשמירת הגינה ברמה גבוהה יותר. האסלות מהדגם התקני מגיעות ללא מושב וללא הסדר להתקנת מושב. משרד הבריאות הגיע למסקנה שהמושב מעביר חיידקים. אין הנחיה שלא להתקין מושב אך האסלות התקניות מגיעות ללא מושב. האסלה היחידה שניתן להתקין בה מושב היא אסלה רגילה. בדקנו אפילו את האפשרות לשים אסלות כאלה בגנים של גילאי חמש ואמרו לנו שזה לא לפי התקן”

רונן שפירא: “יש התכתבות של ההורים עם מנהלת אגף החינוך. לפי ההתכתבות מנהלת אגף החינוך מתנצלת בפני ההורים וטוענת שהקרשים נשברו בדרך, עוד מעט יתקינו וכן הלאה, כך במשך שמונה חודשים”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter