באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: בית חדש

יקנעם: בית חדש

עיריית יקנעם מתכננת בניית קן חדש לשבט צופי יקנעם בסמוך לבית הספר הדסים בעלות של כשני מליון ש”ח . אלפסי: “ שבט הצופים ביישוב נחשב לשבט מוביל בכל קנה מידה ארצי ואזורי”. 

צופים
שבט שחר בצעדת יקנעם. צילום: דוברות עיריית יקנעם.

תנועת הנוער של הצופים גדלה ומתרחבת משנה לשנה ובעירייה מתכננים לבנות עבור חניכות וחניכי התנועה  קן חדש ומרווח בעלות מוערכת של כשני מיליון ₪. העירייה החלה בתכנון העבודות בהתאם לתכנית הפרוגרמה שהגישו בתנועת הצופים ולאחר שראש העיר לקח על עצמו לפעול להשגת התקציב. המבנה החדש צפוי לכלול כיתות פעילות, חדרי אחסנה ושירותים נלווים. הקן צפוי להיבנות בסמוך למתחם בית הספר ‘הדסים’ וגני הילדים שבמקום, והוא יבנה על שטח של כשני דונמים בקירוב. הרעיון להקים את הקן החדש במיקומו זה נובע עקב קירבת המגרש לדרך רבין, למרכז העיר ולשכונות השונות, מה שיאפשר נגישות מצוינת למקום מכל חלקי העיר. בנוסף לכך במיקום החדש יש גם חניה מוסדרת.

בניית הקן החדש היא פועל יוצא של גדילתו משנה לשנה של שבט שחר יקנעם של הצופים והצטרפותם של עוד מאות בני נוער לפעילות התנועתית. שבט שחר נחשב לאחד  השבטים המובילים בצפון של הצופים ורק בשנה האחרונה גדל מספר חניכי השבט ב- 50% והוא עומד על למעלה מ-400. חניכות וחניכי השבט זוכים דרך קבע בפרסים יוקרתיים ארציים.

ראש העיר, סימון אלפסי: “העירייה ממשיכה לבנות, לשפץ ולשדרג מוסדות שונים לרווחת התושבים ובני הנוער בכל רחבי העיר, ואנו מתכננים לבנות עבורם קן חדש. שבט הצופים גדל משנה לשנה וטבעי הדבר שנפעל לקדם בנייתו של סניף גדול ומרווח לטובת הפעילות במקום. שבט הצופים ביישוב נחשב לשבט מוביל בכל קנה מידה ארצי ואזורי והחניכות והחניכים הם משפחה אחת גדולה שמלאה בערכי אהבת הארץ, האדם והמולדת. אני גאה שאלו הם בני הנוער שלנו”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter