באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: בית הספר היפה ביותר

יקנעם: בית הספר היפה ביותר

בית הספר התיכון,’אורט אלון’ שביקנעם זכה במקום הראשון בתחרות המוסד הנאה ביותר ברשת “אורט”. מנהלת בית הספר ” שמחנו מאוד לקבל את הבשורה הנפלאה”

בית הספר ‘אורט אלון’ יקנעם זכה במקום הראשון בקרב כלל בתי הספר ברשת “אורט” והוכתר למוסד הנאה ביותר לשנה”ל תשע”ג. בעקבות הזכייה תוענק לבית הספר תעודת הוקרה באירוע חגיגי להנהלות בתי הספר שיתקיים במהלך חודש אוגוסט, ויוענק לו פרס בסך עשרת אלפים ₪.  במכתב ששלח יו”ר ועדת התחרות ומנהל המחלקה לחינוך ערכי ד”ר אבי צפרוני ובו נימוקי הבחירה נאמר ש”הוועדה רואה בטיפוח חזותו של המוסד ובניקיונו יסוד מרכזי ביותר בחינוך תלמידינו לאסתטיקה ותוספת של נדבך חשוב להגברת השתייכותם של התלמידים לבית הספר”. יו”ר ועדת התחרות הוסיף שהוועדה מלאת הערכה לחברי הצוות של בית הספר שהשקיעו מאמצים והגיעו להישג יפה זה.

תחרות בית הספר היפה
אורט אלון, בית הספר היפה ביותר ברשת אורט. צילום: רונן צומר

תחרות המוסד  הנאה ביותר ברשת” אורט” ישראל נערכת כל שנה במטרה לעודד את בתי הספר ואת המכללות שברשת לפעול למען שיפור חזותם, כולל השטחים הפתוחים, המבנים, הסדנאות וחדרי הכיתות. לנוכח החשיבות הרבה שמייחסים ב”אורט” לתחרות מוענקים פרסים לזוכים על סך עשרות אלפי שקלים, ואלו ניתנים  למימוש בהתאם לצרכי הנהלת בית הספר הזוכה. ברשת “אורט” גם מכוונים  להמשכיות ומעודדים בתי ספר לזכות בתחרות מספר פעמים.

במסגרת התחרות נבדק כל מוסד במספר פרמטרים כגון: החזות חיצונית שלו, החזות הכללית בתוכו, חדרי הלימוד, הספרייה, סדנאות ומעבדות. ועדת התחרות גם מתרשמת ממידת המאמצים שמשקיע המוסד בטיפוח חזותו. בפרמטרים הללו נבדקים בין היתר מבנים, קירות, גדרות, שילוט, גינון, מתקנים שונים, סימונים, קישוט, תאורה, ניקיון השירותים, מצב הריהוט, כרזות ועוד. כל תחום זוכה לציון על פי הניקוד שניתן לאותו הפרמטר ובסוף מחברים את כלל הציונים ויוצרים ציון אחד מוביל.

מנהלת ‘אורט אלון’, עדה אבר כהן שמש ” שמחנו מאוד לקבל את הבשורה הנפלאה על זכייתנו כבית הספר הנאה. אנו עושים ומטפחים בכל התחומים ובוודאי גם בתחום זה. כל מי שמסתובב בבית הספר מרגיש גאווה לראות את ה”קירות המדברים” בעבודות יצירה של תלמידים, בגינון של תלמידים ובטיפוח של מחלקת הגינון של הרשות המקומית. אין ספק שצוות בית הספר, התלמידים וההורים גם יחד, בשיתוף הרשות המקומית ורשת אורט עושים עבודה נפלאה”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter