באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: ארמו קרובי פרש מהחיים הפוליטיים

יקנעם: ארמו קרובי פרש מהחיים הפוליטיים

לאחר התלבטות ארוכה החליט השבוע חבר המועצה ארמו קרובי לפרוש מהחיים הפוליטיים ולהעביר את תמיכתו לסיעת אלטרנטיבה. יו”ר סיעת אלטרנטיבה, יורי מגנר ” ארמו היה  חבר המועצה הראוי ביותר ואני בטוח שהוא יחסר לנו” 

אלטרנטיבה
ארמו קרובי, יחסר למועצה. צילום: רונן צומר

חבר המועצה, ארמו קרובי, פרש השבוע סופית מהחיים הפוליטיים בעיר וזאת לאחר ששימש כחבר מועצה במשך 25 שנים תוך כדי שהוא מכהן במשך קדנציה אחת גם כסגן ראש המועצה. פרישתו של קרובי אינה מהווה הפתעה שכן הוא התלבט באם להמשיך את דרכו הפוליטית מזה חודשים ארוכים. גם בישיבת ההזדהות שנערכה בשבוע שעבר הוא המשיך לשמור על הקלפים קרוב לחזה וסירב לנקוב ברשימה בה הוא תומך אלא ביקש מנציגת ועדת הבחירות להעביר לה את הפרטים עד למועד האחרון הנקוב בחוק אשר חל ביום ראשון.

ביום ראשון הודיע קרובי כי הוא תומך בסיעת “אלטרנטיבה” המזוהה עם הליכוד וזאת בזמן בו נערכו פריימריס בסיעה. קרובי החליט על העברת המנדט ל”אלטרנטיבה” בשל העובדה שמיכאל זיגמן, מי שהיה יד ימינו ותמך בו במשך שנים רבות, הצטרף לסיעה כאשר בסוף היום התברר כי זיגמן נבחר במקום השלישי ברשימה אחרי ראש הרשימה, יורי מגנר ואחרי אברהם לוי.

קרובי הוא חבר המועצה הפעיל ביותר במליאה הנוכחית וכזה המכיר את העיר לפני ולפנים ובשל כך פרישתו תהווה מכה למועצה ביקנעם. יורי מגנר אשר מפלגתו קיבלה את המנדט אמר ” הופתעתי לקבל את המנדט הזה אבל גם לא הופתעתי מכיוון שאני מכיר את ארמו . הוא היה חבר המועצה הראוי ביותר ואני בטוח שהוא יחסר לנו. זה יפה לראות שיש עדיין בפוליטיקה ערכים של חברות ועכשיו אנחנו צריכים לעבוד קשה כדי לקבל את המנדט הנוסף בבחירות”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter