באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: אלפסי מנסה להוציא את האנטנות

יקנעם: אלפסי מנסה להוציא את האנטנות

ראש עיריית יקנעם, סימון אלפסי פנה אל על מנת שיסיר את האנטנות הסלולאריות שבעיר: “נוצרה הזדמנות מצוינת. בוא נפעל בשיתוף להסרת האנטנות מאזורי המגורים ביקנעם”

ראש עיריית יקנעם, סימון אלפסי ממשיך במאמציו הרבים ובפעולותיו להסרת האנטנות הסלולאריות מאזורי מגורים ביקנעם. לאחרונה פורסם שהחברות “סלקום”, “פלאפון” ו”גולן” חתמו על הסכם שיתוף רשתות באנטנות הקיימות ברחבי הארץ, והמשמעות לכך היא שלא יהיה צורך בכל אתרי האנטנות שהוקמו ביישובים רבים בכל הארץ, וניתן יהיה להפחית אותן באופן משמעותי.

פרטנר
אלפסי, מנסה להיפטר מהאנטנות. צילום: רונן צומר

משנודע דבר ההסכם פנה ראש עיריית יקנעם סימון אלפסי באופן מיידי במכתב למנכ”ל חברת “פרטנר” חיים רומנו עם העתק שמופנה לשר להגנת הסביבה, ח”כ עמיר פרץ, ובו הוא כותב לו שחתימת ההסכם היא צעד מבורך ושעכשיו כשמספר אתרי האנטנות צפוי לפחות משמעותית נוצרה הזדמנות מצוינת להסיר את כל האנטנות ביקנעם, ולאפשר לתושבים לחיות בשקט ובשלווה, לאחר שנים רבות של מאבקים. אלפסי מדגיש במכתבו שהוא ישמח מאוד לשתף פעולה ולפעול יחד להסרת האנטנות, כולל האנטנה שברחוב הרותם שגרמה וגורמת סבל רב לתושבי הרחוב. ראש העיר מציין במכתבו שכמו תמיד הוא מעוניין לפתור את הבעיה בדיאלוג ובשיתוף, וזאת מבלי לגרור את כל הצדדים לערכאות משפטיות.

נושא הסרת האנטנות מצוי על שולחנו של ראש העיר כבר תקופה ארוכה ובמשך הזמן הזה  הוא פנה לכל הגורמים הרלבנטיים, ובכללם למשרד להגנת הסביבה, למשרד הבריאות ואפילו הגיע עד ליועץ המשפטי לממשלה על מנת שינחה אותו כיצד לפעול בנושא במסגרת החוק, אולם כל הגופים הממונים לא עשו עד כה דבר וחצי דבר בעניין. ראש העיר לא ויתר והמשיך במאמציו ואף נפגש מספר פעמים עם בכירי “פרטנר” והציע להם פתרונות חלופיים, אולם ב”פרטנר” סירבו לכל הצעות הפשרה שהועלו בפניהם, והם היו מוכנים רק להחליף אנטנה בשכונה אחת לאנטנה בשכונה אחרת, קרי להחליף תושבים בתושבים, ולזה ראש העיר לא הסכים בשום פנים ואופן כיוון שאין בהצעה שום היגיון והבעיה לא תיפתר.

ראש העיר, סימון אלפסי: “אני נלחם כבר שנים רבות בהסרת האנטנות הסלולאריות והופך כל אבן על מנת למצוא פתרון הולם שישביע את רצון כל הצדדים. עכשיו בעקבות הסכם השיתוף שנוצר בין שלוש החברות, ישנה הזדמנות מצוינת לפתור את הבעיה הזו אחת ולתמיד. תושבים בעיר סובלים מנוכחותם של האנטנות ואני מבין לליבם ותומך בהם תמיכה מלאה. אני קורא למנכ”ל פרטנר לשתף עמנו פעולה ולהסיר את האנטנות מבלי שנצטרך להיגרר לערכאות משפטיות”.

 

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter