באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: אלפסי הציע לארח משפחות מהדרום

יקנעם: אלפסי הציע לארח משפחות מהדרום

הריטואל החוזר של עימותים בעזה  ומאות אלפי האנשים החיים תחת איום טילים לא הותירו את סימון אלפסי אדיש שפנה אל ראשי הרשויות בדרום: “יקנעם פתוחה לתושביכם. נשמח מאוד לארח משפחות וילדים”. 

צוק איתן
סימון אלפסי, הזמין את תושבי הדרום להתארח. צילום: רונן צומר.

הלחימה בדרום לא  הותירה את יקנעם אדישה, וראש העיר סימון אלפסי פנה מייד כשהחלה ההסלמה בלחימה בדרום לראשי הרשויות בבקשה לשלוח תושבים מעירם שמעוניינים בכך לאירוח ביקנעם, וזאת לנוכח מתקפת הטילים  הפרועה שהם חווים. במכתבו מדגיש ראש העיר בפני הקולגות שלו שבתי התושבים פתוחים בפני תושבי הדרום, והעירייה תפעל לדאוג ולסייע לכל צרכיהם,  והיא תאפשר כניסה חינם עבורם לכל המתקנים שבבעלותה. במכתבו מחזק ראש העיר את חבריו ראשי היישובים ואת תושבי הדרום ומשבח אותם על עמידתם האיתנה מול המצב הלא פשוט שנכפה עליהם שוב. אלפסי מברך גם את ראש הממשלה, את ממשלת ישראל, שר הביטחון, הרמטכ”ל, וחיילות וחיילי צה”ל לנוכח היציאה למבצע “צוק איתן”, ומדגיש ששום מדינה בעולם לא הייתה מסכימה למצב כזה ומבליגה כפי שישראל מבליגה, ומוסרית כמו שצה”ל מוסרי.

ראש העיר, מר סימון אלפסי: “תושבי הדרום עוברים ימים קשים מאוד ולא פשוטים כלל, וכמו בכל פעם גם הפעם אנו מאוד נשמח לארח כאן אצלנו בבתי התושבים את אחינו מהדרום.  יקנעם היא עיר של אחדות וביחד ודלתנו פתוחות בפני המשפחות והילדים. אני נושא תפילה שהשקט יחזור לשרור במהרה ושכל חיילות וחיילי צה”ל ישובו הביתה בריאים ושלמים”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter